کدخبر: 11310

کشف جسد مثله شده در سطل زباله| حادثه عجیب در جنوب تهران

از شب تا صبح جسد را تکه تکه کردم و چند تکه از آن را داخل یک گونی گذاشتم و در سطل زباله نزدیک خانه‌مان انداختم. برای اینکه بوی جسد بلند نشود روی آن مقدار زیادی آویشن ریخته بودم و می‌خواستم بقیه آن را هم از خانه خارج کنم که دستگیر شدم.

پسر جوان که مردی را در خانه‌اش به قتل رسانده و جسدش را مثله کرده بود؛ برای اینکه کسی متوجه بوی جنازه نشود از پودر آویشن استفاده کرد، اما این کار فایده‌ای نداشت و هنگام جابه‌جایی جسد دستگیر شد.

ساعت ۶:۱۰ بامداد صبح جمعه به مأموران کلانتری ۱۷۲ حضرت عبدالعظیم (ع) خبر رسید که یک کیسه آغشته به خون در سطل زباله‌ای در منطقه علائین شهرری کشف شده که به‌نظر می‌رسد داخلش بقایای جسد انسان باشد.

زمانی که مأموران به محل حادثه رسیدند با بررسی محتویات کیسه کشف شده داخل آن قطعاتی از بدن یک انسان را کشف کردند که به‌نظر می‌رسید ساعتی از قتلش می‌گذرد، اما نکته عجیب این بود که روی این قطعات مقدار زیادی پودر آویشن ریخته شده بود. در این شرایط ماجرا به قاضی کشیک قتل و تیم بررسی صحنه جرم پلیس آگاهی گزارش و با حضور آن‌ها در محل، تحقیقات در این‌باره آغاز شد.

از آنجا که بقایای جسد در سطل زباله انداخته شده بود به‌نظر می‌رسید که قتل در همین نزدیکی اتفاق افتاده است؛ بنابراین کارآگاهان به تحقیق در آن حوالی پرداختند. آن‌ها در یکی از کوچه‌های اطراف پسرجوانی را دیدند که در حال قرار دادن وسایلی در خودروی پرایدش بود.

او با دیدن مأموران دست و پایش را گم کرده بود و وقتی مأموران داخل خودروی او را بازرسی کردند در میان وسایلش مقداری پودر آویشن کشف کردند.

پسر جوان می‌گفت در کار فروش داروهای گیاهی است و آویشن‌ها را هم به محل کارش می‌برد. وجود آویشن روی بقایای جسد و کشف مقدار زیادی آویشن در خودروی پسر جوان فرضیه دست داشتن او در این قتل هولناک را تقویت می‌کرد. به همین دلیل مأموران با مجوز قضایی وارد خانه او شدند و در بازرسی آنجا ابتدا آثار خون و سپس قطعات دیگری از جسد مقتول را کشف کردند و معلوم شد که او عامل این جنایت است.

در این شرایط با دستور بازپرس جنایی بقایای جسد به پزشکی قانونی منتقل و بازجویی از پسر ۲۰ ساله برای کشف اسرار این جنایت آغاز شد. متهم در بازجویی‌ها گفت: من در کار داروهای گیاهی هستم و به تنهایی زندگی می‌کنم. مقتول ۴۰ سال داشت و دوست من بود. چند روز قبل با یکدیگر در میدان شهرری آشنا شده بودیم.

او شب قبل از حادثه به‌عنوان مهمان به خانه‌ام آمده بود که باهم شام خوردیم، اما بعد از آن باهم بحث‌مان شد. وقتی بحث بالا گرفت کار به درگیری کشیده شد و من هم با چاقو ضربه‌ای به او زدم. وقتی به خودم آمدم دیدم که او مجروح و دچار خونریزی شده است. خیلی ترسیده بودم و نمی‌دانستم چه کار کنم که از ترس چند ضربه دیگر هم به او زدم و او به قتل رسید. متهم در ادامه گفت: نمی‌دانستم با جنازه‌ای که روی دستم مانده چه‌کار کنم.

از شب تا صبح جسد را تکه تکه کردم و چند تکه از آن را داخل یک گونی گذاشتم و در سطل زباله نزدیک خانه‌مان انداختم. برای اینکه بوی جسد بلند نشود روی آن مقدار زیادی آویشن ریخته بودم و می‌خواستم بقیه آن را هم از خانه خارج کنم که دستگیر شدم.

سرهنگ دوستعلی جلیلیان، فرمانده انتظامی شهرستان ری با اعلام جزئیات این پرونده گفت: متهم پس از اعتراف به جنایت با صدور قرار قانونی برای انجام تحقیقات تکمیلی در اختیار پلیس آگاهی قرار گرفت. به‌گفته او هم‌اکنون متهم در بازداشت به سر می‌برد و تحقیقات برای افشای زوایای پنهان این قتل ادامه دارد.

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها