کدخبر: 11675

شرور کرمان به دام افتاد| چشم بسته شلیک می کرد

حضور به موقع پلیس در خیابان های عنبرآباد جان معلمی را که توسط اشرار در معرض خطر قرار گرفته بود نجات داد.

 دیروز ، واحد گشت پلیس در زمان گشت زنی در عنبرآباد، متوجه سرعت سرسام آور و حرکات مخاطره آمیز سمندی می‌شود که در تعقیب یک دستگاه خودرو پژو است.

در همین لحظه خودرو پژو به علت طی مسافت طولانی برای فرار از چنگال اشرار و ترکیدگی لاستیک، متوقف می‌شود و سرنشینان سمند با حمله به وی، قصد جانش را داشته اند که راننده پژو اقدام به فرارکرده  و به پلیس پناه می‌آورد.

 در ادامه ۲ شرور پس از تخریب خودرو معلم عنبرآبادی ، به سمت پلیس حمله ور شده و یکی از آنان نیز قصد زیر گرفتن ماموران و شاکی را داشته، که در گام اول موفق نشده و پس از طی مسافتی، دوباره در حالت دنده عقب حرکت و یکی از ماموران و شاکی را زیر می‌گیرند که بر اثر این اقدام شرورانه، افسر گشت پلیس به شدت مجروح و شاکی نیز آسیب می‌بیند.

اما با وجود مجروح شدن ۲ نفر (پلیس و معلم)، باز هم این ۲ شرور دست بردار نبوده و برای بار سوم قصد زیر گرفتن یکی دیگر از ماموران را داشته است، که مامور حاضر در صحنه با اخطار‌های پی در پی و شلیک چندین تیر هوایی، قصد متوقف کردن این خودرو را داشته که راننده و سرنیشن آن با بی توجهی به اخطار‌های پلیس سعی در رساندن آسیب بیشتر به ماموران داشتند.

در نهایت تنها مامور پلیس حاضر در صحنه اقدام به شلیک به سمت لاستیک‌های خودرو کرده که به علت حرکات مخاطره آمیز و مارپیچ، خودرو از ناحیه در مورد اصابت گلوله قرار گرفته و راننده خودرو مجروح و در بیمارستان فوت می‌کند، هم چنین همدست وی نیز متواری شده است که تلاش برای دستگیری او ادامه دارد.

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها