کدخبر: 12416

وام جدید برای این افراد| حساب ها شارژ شد

تاکنون ۱۱۰۰ خانواده با اولویت دهک‌های محروم و کم برخوردار برای دریافت تسهیلات به بانک معرفی شده که به مرور دامنه دهک‌ها را گسترش خواهیم داد.

رئیس بنیاد ۱۵ خرداد با اعلام زمان ثبت نام جدید دریافت تسهیلات ناباروری عنوان کرد: تا تیرماه سال جاری ثبت نام‌های فعلی را ساماندهی می‌کنیم و در انتهای تیرماه ثبت نام‌های جدید انجام خواهد شد.

حمیدرضا علیان زادگان، رئیس بنیاد ۱۵ خرداد با اشاره به خدمات این بنیاد به زوجین نابارور، اظهار کرد: بنیاد ۱۵ خرداد ستاد اجرایی فرمان امام(ره) در حوزه جمعیت فعالیت‌های گسترده‌ای تعریف کرده است، برخی از آن‌ها امسال اجرایی و برخی دیگر نیز در سال آتی رونمایی می‌شوند.

وی افزود: براساس توان ما در ستاد اجرایی فرمان امام(ره) و بنیاد ۱۵ خرداد، پروژه‌های مختلفی را تعریف کرده‌ایم که از جمله آن می‌توان به اعطای تسهیلات شروع درمان ناباروری و کمک به درمان زوجین نابارور اشاره کرد.

رئیس بنیاد ۱۵ خرداد به بخشی دیگر از خدمات این ستاد اشاره و خاطرنشان کرد: در قانون تصمیمات خوبی برای کمک به درمان زوجین نابارور گرفته شده است و اعتبارات مناسبی نیز تعریف شده است و ما در ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) نیز بخشی از دغدغه‌های خانواده‌ها در حوزه ناباروری و کمک به شروع درمان آن‌ها را با تمرکز بر مناطق محروم با اعطای تسهیلات دنبال می‌کنیم.

وی ادامه داد: برای سرعت بخشی به شروع درمان ناباروری زوجین نابارور، پرداخت ۱۰ میلیون تسهیلات را در نظر گرفتیم اما به مرور می توانیم با مشارکت خیرین این رقم را و همچنین تعداد خدمت گیرندگان را افزایش  دهیم. تاکنون از ابتدای سال جاری به ۱۱۰۰ زوج نابارور تسهیلات اعطا شده یا به بانک معرفی شده اند و تا پایان تیرماه انشاالله این آمار به ۱۰ هزار نفر خواهد رسید.

وی با اشاره به ملاک ارزیابی برای شناسایی زوجین مناطق محروم، بیان کرد: تاکنون  ۱۱۰۰ خانواده با اولویت دهک‌های محروم و کم برخوردار برای دریافت تسهیلات به بانک معرفی شده که به مرور دامنه دهک‌ها را گسترش خواهیم داد. 

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها