کدخبر: 12969

فال|فال امروز

فال امروز| فال ۱۷ خرداد ۱۴۰۱

فال خود را بخوانید‌.

فروردین : برای هر کاری که امروز انجام می دهید باید یک توجیه داشته باشید ولی شاید ذهنتان یاری نکرده و نتوانید خیلی منطقی برخورد کنید. گرچه انگیزه ی پسندیده ای دارید اما در عمل آن را نشان نمی دهید. شما به راحتی می توانید با دلگرمی کامل کاری را انجام بدهید که بعدا ممکن است به خاطر آن پشیمان بشوید.به هرحال ، عاقلانه ترین کار این است که به توصیه هایی که می شنوید گوش کنید و حتی اگر کاملا هم با آنها موافق نیستید ، اعتنایی نکنید.

اردیبهشت : شاید شما آینده ی بسیار جالبی را در ذهن خودتان تصور می کنید اما هنوز برنامه ای برای رسیدن به آن ندارید. حتی اگر احساس می کنید که امروز باید بخشی از این نقشه ها را عملی کنید ، یادتان باشد که خیلی طول می کشد تا به کل آن دست پیدا کنید. درعین حال ، زندگی ای که در آن بین واقعیت و آرزوهای شما تفاوتهایی وجود دارد را تجربه می کنید. و یادتان باشد که دست دست کردن دلیل خوبی برای رها کردن امیدها و آرزوهایتان نیست.

 

خرداد : آرامش باعث می شود که شرایط سخت امروز را برای خودتان هموار کنید. این به این معنی نیست که نمی توانید حاضر جواب باشید بلکه دیگر نمی خواهید احساسات خود را پنهان کنید. شاید سر و کار داشتن با یک مسئله مهم به جالبی دادن یک جواب زیرکانه نباشد اما نگران نباشید ، دوستان و خانواده ی شما از اینکه حاضر جوابی نکردید شما را تحسین می کنند.

 

تیر : امروز یک چیزهایی به شما الهام می شود که از آینده ای در هم و برهم با خبر می شوید. اما آگاهی در مورد آنچه لازم است انجام دهید مانند عمل کردن به آن نیست. سعی نکنید هر کاری را امروز تمام کنید. نیازی هم نیست به خاطر ناتمام گذاشتن کارهایتان عذرخواهی کنید. فقط کارهای روزانه ی خودتان را انجام دهید و سعی کنید به بهترین نحو آن را انجام دهید

 

مرداد : امروز شانس خلاص شدن از محدودیت های خودتان را ندارید. شاید نخواهید قبول کنید که اعتقادات شما جلوی تفریح شما را می گیرند اما به ریشه ی محدودیتهای الان خود توجه کنید. این به این معنی نیست که شما اصلا نمی توانید خوش بگذرانید بلکه سیاره ی زحل روی شما تأثیر گذاشته و شما را از لذت و تفریح دور می کند و شما آنقدر عاقل هستید که از قوانین پیروی می کنید.

 

شهریور : شاید الان به دنبال این هستید که تعادل خوبی بین کمیت و کیفیت پیدا کنید. ستاره بخت شما تمایل شما را برای این کار زیاد می کند و شما تشخیص می دهید که رضایت بیشتر الزاما آن را بهتر نمی کند. این شانسی است که در خانه ی شما را زده تا از قدرت تشخیص خود استفاده کنید و به جای نه گفتن به تفریح به دلیل اینکه الان کار دارید ، از زندگی ، بیشترلذت ببرید.

 

مهر : امروز ، روز آگاهی شماست که ناچارید به خاطر حفظ تعادل خود از برخی چیزها عقب نشینی کنید.شاید وسط یک دعوا قرار بگیرید و ندانید که حق با کدام طرف است. اما بخواهید که با گوش دادن به هر دو طرف در آن دخالت کنید. با این وجود ، اگر به این نتیجه رسیده اید که کاری نمی توانید بکنید از عقب نشینی کردن از دعوا نترسید و یک جای آرام و ساکت پیدا کنید تا به جای شنیدن صدای آنها بتوانید با خودتان فکر کنید.

 

آبان : شاید امروز بوسیله ی ستاره بخت خود توانسته باشید میزان دارایی خود را حساب کنید یا شرایط مالی خود را بدانید و بخواهید که به مرخصی که آرزوی آن را داشتید بروید. اما یک مرتبه وقتی پی می برید که شرایط واقعی شما آن چیزی نیست که می خواستید ، دلسرد بشوید. ناراحت نباشید ، پولهای خودتان را می توانید روی پولهایی که بعدا می خواهید بگذارید.

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها