کدخبر: 13090

رامسر به خون کشیده شد| حادثه باورنکردنی در این شهر

فرماندار رامسر با اشاره به اینکه مجل حادثه غرق شدگی جوان ۲۵ ساله در رامسر در پلاژ عسل بوده است، گفت: پیکر جوان ۲۵ ساله رامسر از آب بیرون کشیده شد.

ابراهیم شیرود عشرویان اظهار داشت: عمده مسافرانی که در فصل گرما شمال و رامسر را برای سفر انتخاب می نمایند ،به قصد استفاده از دریا می آیند و تاکید می نماییم در محدوده های طرح های سالم سازی دریا شنا نمایند ما نگران سلامتی هموطنان هستیم .

وی ادامه داد: ناجیان غریق و خادمان شما مهمانان عزیز در طرح های سالم سازی دریا مستقر هستند لذا تاکید می نماییم باتوجه به خطرات دریا از شنا کردن در مناطق ممنوعه خودداری کنند. از مسافران می خواهیم شئونات اسلامی را در سواحل رعایت کنند.

عشوریان افزود: پلاژداران ساحلی شهرستان باید مسولیت کامل خود را رعایت نمایند و با بکارگیری نیرو و نصب بنرهای هشدار مسافران را از مخاطرات در مناطق ممنوعه مطلع کنند.

وی با ابراز تأسف از غرق شدن یک جوان ۲۵سال در محدوده پلاژ عسل رامسر بیان داشت :این محدوده از مناطق ممنوعه شنا بوده و تمام تذکرات لازم در جلسات ستاد طرح های دریا به مدیران پلاژ ازجمله این پلاژ داده شده است ،وضعیت برخی از پلاژهای ساحلی اصلا،قابل قبول نیست.

عشوریان گفت: توصیه ما به مسافران آن است ازشنا کردن در مناطق ممنوعه اکیدا خود داری نمایند. ناجیان و غواصان جمعیت هلال احمر پس از حدود یک ساعت تلاش ،پیکر این جوان ۲۵ساله را از آب به بیرون کشیدند که از زحمات آنها قدر دانی می شود.

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها