کدخبر: 13198

تصادف وحشتناک در تهران| آمار کشته ها اعلام شد

سید جلال ملکی گفت: یک دستگاه خودرو سواری تیبا با یک سرنشین به هنگام حرکت و به دلایل نامشخص تعادل خود را از دست داده و در محل واژگون شده بود.

 سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از حادثه واژگونی یک دستگاه خودرو سواری تیبا در جنوب تهران و جان باختن راننده ۵۵ ساله این خودرو خبر داد.

سید جلال ملکی با اشاره به حادثه واژگونی یک دستگاه خودرو سواری گفت: ساعت ۵:۵۴ این حادثه در مسیر شمال به جنوب بزرگراه شهید هاشمی (جاده بهشت زهرا) بعد از محله صالح آباد به سامانه ۱۲۵ اعلام و بی‌درنگ ماموران ۲ ایستگاه آتش نشانی با تجهیزات لازم به محل حادثه اعزام شدند.

وی افزود: یک دستگاه خودرو سواری تیبا با یک سرنشین به هنگام حرکت و به دلایل نامشخص تعادل خود را از دست داده و در محل واژگون شده بود.

ملکی ادامه داد: آتش‌نشانان وارد عملیات نجات فرد گرفتار در داخل خودرو شدند که پس از دقایقی این مرد میانسال را خارج کردند و به تشخیص عوامل اورژانس مشخص شد که این فرد به دلیل شدت جراحات وارده در این حادثه جان باخته است.

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران اظهار کرد: علت این حادثه در دست بررسی کارشناسان پلیس راهور تهران بزرگ قرار دارد.

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها