کدخبر: 13326

فال امروز| فال 28 خرداد 1401

فال خود را بخوانید.

فروردین : دوران معصومیت و بی گناهی به سر رسیده است. با وجود اینکه شما این روزها نسبت به زندگی خوش بین هستید ، می دانید که تغییری بزرگ در کارهایتان به وجود آمده است ، اما شما نمی دانید که این تغییرات واقعا شما را به کدام سمت می برند. از سهیم کردن دیگران در احساسهایتان نگرانی به خود راه ندهید ، حتی اگر فکر کردن به این موضوع هم شما را می ترساند. ممکن است یک یا دو روز آینده اتفاقات پیچیده ای رخ بدهد ، اما ترس از وجود شما بیرون خواهد رفت.

اردیبهشت : شما می توانید به طرف یک نقطه عطف نسبتا مهم بروید ، اما شما هنوز می خواهید باور کنید که می توانید همه کارها را مثل قبل ادامه دهید. حقیقت این است که همه چیز امروز باید تغییر کند ، شما برای مدیریت کردن این فشار توانایی دارید ، اما احساسات شما آنقدر شدت می یابند که شما نمی توانید جلوی آنها را بگیرید. تمام افرادی که به نوعی گرفتاری دارند به جای جبهه گیری در مقابل ناشناخته ها اگر آنها را با آغوش باز پذیرند ، زندگی راحت تری خواهند داشت.

 

خرداد : شما می توانید تشخیص دهید که هفته ای بسیار پر تنش به پایان رسیده است ، اما شما توانایی این را ندارید که تمام انرژی تان را یکباره تغییر جهت بدهید. اگر شما احساس دلواپسی می کنید ، فقط این حقیقت که یک رابطه دوستانه بیشتر از آنچه که شما فکر کنید می تواند در معرض خطر باشد را قبول کنید. هرچقدر که شما تلاش کنید این پی آمد را کنترل کنید ، بیشتر از هدفهایتان فاصله می گیرید. خودتان را کاملا با مسائل عاطفی درگیر کنید ، اما نسبت به امکاناتی که پیش رویتان قرار دارد 

تیر : مادامی که شما نسبت به آنچه که در پیرامونتان ااتفاق می افتد بی خیال هستید ، دل شما هم آنها را مهم نمی پندارد. زمانی که شما تمایل دارید که در حالی روی یک تصویر بزرگ تمرکز کنید که بیشتر به جزئیات آن توجه می کنید ، مشکلاتی به وجود می آیند. پیشنهاد می شود زمانی که نکات مبهم در حال حل شدن هستند نگرش مثبت خود را حفظ کنید. بهترین کاری که می توانید انجام دهید این است که در هر دو طرف نقش خود را خوب بازی کنید ، این سختی ها فردا فروکش خواهند کرد.

 

مرداد : اهمیتی ندارد که شما چقدر خوشبین هستید ، روبرو شدن با احساسات غیر منتظره برای شما کار سختی است. درست زمانی که شما آماده حرکت کردن هستید یک موج تازه از احساسات شدید دوباره ظاهر می شود. بهترین توانایی خودتان را برای جنگیدن در مقابل حوادث اخیر هدر ندهید ، اگر به حرف دلتان گوش کنید دارای یک نوع جرات بخصوص خواهید شد.

شهریور : تغییر حالت های شما باعث شده است که از تمرکز کردن بر روی ظریف ترین جزئیات به سمت مفاهیمی کلی حرکت کنید که به نظر می رسد با فعالیت واقعی زندگی شما نامتجانس است. خوشبختانه زمانی که شما بین فرضیه و اجرا کردن ، یا بین عمومیت و خاص بودن تردید دارید ، چیزهایی زیادی در مورد خود و جهان اطرافتان خواهید آموخت.

 

مهر : امروز زندگی شما خیلی پر مشغله به نظر می آید و شما زیاد نمی توانید جو زیبا و همراه با آرامشی برای خود به وجود بیاورید. البته این سخن به معنی این نیست که شما روزهای سختی دارید ، بلکه به معنی این است که این روزها زندگی شما به گونه ای است که باید توانایی خیلی زیادی داشته باشید. به خودتان اجازه وارد شدن به مسائل احساسی را بدهید ، حتی اگر به راحتی نمی توانید انتظارات افراد دیگر را برآورده کنید.

آبان : امروز شما حالتهایی دوگانه دارید. از یک طرف می توانید جنبه های مثبت زندگی را ببینید. همه چیز به نظرتان خوب است و شما نقش خود را در این دنیای عظیم کاملا می دانید. اما از طرف دیگر شما از پیش آمدهای اخیری که به نظر تغییر ناپذیر هستند راضی نیستید. خوشحالی شما بستگی به تشخیص این موضوع دارد که چه چیزی خارج از حیطه کنترل شماست. با تلاش کردن برای رسیدن به هدفهایی غیر واقعی انرژی خودتان را تلف نکنید ، برای نعمتهایی که در حال حاضر دارید سپاسگزار باشید.

آذر : قلب شما مثل یک کشتی شناور در دریای وسیع طوفانی است. شما عاشق خطر کردن هستید ، اما آرامش داشتن را نیز دوست دارید ، بنابراین می توانید در طول سفر استراحت کرده و از زیبایی های آن لذت ببرید. زمانیکه شدت احساسات به اوج خود می رسند شما مجبورید در زمان حال زندگی کنید. نگران نباشید به تدریج همه چیز آرام تر می شود.

دی : امروز بخش بزرگی از ناراحتی های شما واضح و روشن نیستند ، اما به معنی این نیست که اصلا وجود ندارند. ممکن است شما احساس کنید که به سمت ناشناخته ها هدایت می شوید زیرا شما دقیقا نمی دانید که دیگران چه احساساتی دارند. هرچقدر که بیشتر سعی می کنید قطعه گمشده این پازل را پیدا کنید آشفته تر می شوید. چند نفس عمیق بکشید اجازه بدهید نیازمندی شما تمام مشکلات را یک روزه حل کند.

بهمن : شما می خواهید که از طرف اعضای گروهتان مورد پذریش قرار گیرید ، اما ممکن است این احساس را داشته باشید که آنها حتی به طور کامل حقیقت وجود شما را نمی شناسند. تأیید کردن این بخش از شما امری حیاتی است ، برای اینکه شما نگران این هستید که دیگران شما را دوست نداشته باشند و ممکن است تمایل نداشته باشید دیگران را وارد جهان درونی خود کنید. متأسفانه ترس از واکنش دیگران می واند مشکل سازتر است. با نشان دادن آسیب پذیریتان خطر کردن را بپذیرید. شاید این کار ، کار راحتی نباشد ، اما از نظر احساسی بسیار شما را ارضا کند.

اسفند : اکنون شما می خواهید دوستانتان درکتان کرده و به شما احتیاج داشته باشند ، اما ممکن است دوست نداشته باشید هرکاری که آنها از شما می خواهند را انجام دهید. شما در مرز بین جهان درونی و دنیای بیرونی تان گرفتار شده اید. تا موقعی که شما کاملا کاری را شروع کنید برآورده کردن انتظارات مردم راحت به نظر می رسد. اگر نمی توانید کاری را انجام دهید تعهد ندهید ، فقط به آنهایی که واقعا قصد انجامشان را دارید جواب مثبت بدهید.

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها