کدخبر: 13556

آتش سوزی هولناک پژو در خیابان| در تهران رخ داد

همه در خواب بودند که حادثه اتفاق افتاد. تا اهالی ساختمان به خودشان بیایند، دود غلیظ فضای کامل راه پله ها را پر کرده بود و امکان تنفس را می گرفت. هنوز مشخص نبود که کدام طبقه درگیر آتش شده و کانون دود از کجاست. برای همین ساکنان ساختمان در طبقات خود محبوس شده و پنجره های اتاق ها را بازکرده بودند.

با اعلام حادثه به فوریت های 125، بلافاصله چند تیم از مأموران اطفای حریق و امداد و نجات سازمان آتش نشانی از ایستگاه های 27 و 26 راهی محل حریق شدند. ساعت، دقایق بامداد دیروز را نشان می داد و شعله های آتش نامعلوم همچنان در حال زبانه کشیدن بود که مأموران آتش نشانی خود را به یکی از خیابان های هفت تیر رساندند.

مأموران بلافاصله با استفاده از تجهیزات اطفایی وارد عمل شدند و پس از قطع جریان گاز و برق برای جلوگیری از حادثه جمعی، وارد ساختمان مسکونی شدند. در بررسی های اولیه مشخص شد که کانون حریق و دود شدید ناشی از آن در قسمت پارکینگ این ساختمان است. بی درنگ اهالی محبوس شده از طبقات ساختمان به خیابان انتقال داده شدند و عملیات اطفایی برای مهار آتش آغاز شد.

یک دستگاه خودرو پژو 405 نقره ای متعلق به یکی از ساکنان به علتی نامعلوم آتش گرفته بود و به دلیل تأخیر در اعلام حادثه، حجم آتش توسعه پیدا کرده بود. مأموران آتش نشانی قبل از سرایت زبانه ها به دیگر خودروهای پارک شده حریق را مهار کردند و پس از تخلیه دود از طبقات، محل را در اختیار اهالی قرار دادند

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها