کدخبر: 13815

هشتگرد به خون کشیده شد| حادثه خونین در این شهر

رئیس پلیس آگاهی استان البرز گفت: راز قتل زوج سالخورده اهل رجایی شهر کرج پس از گذشت ۴ ماه از زمان وقوع قتل و کشف جسد شان در باغ شان در هشتگرد فاش شد.

سرهنگ "محمد نادربیگی" در خصوص این خبر بیان داشت: اواخر سال ۱۴۰۰ خبر یک فقره مفقودی یک  زوج سالخورده  در منطقه رجایی شهر  کرج  از سوی فرزندانشان به پلیس آگاهی اعلام و بلافاصله بررسی موضوع در دستور کار کاراگاهان اداره مبارزه با جرایم جنایی قرار گرفت.

رئیس پلیس آگاهی استان البرز با اشاره به عدم جاگذاری هیچ گونه ردی از انجام وقوع  قتل  افراد مفقود شده گفت: علیرغم این موضوع پس از چندی ماه تلاش شبانه روزی و به کارگیری از اقدامات اطلاعاتی پلیسی، در نهایت مراودات مشکوک یک فرد تراشکار با این خانواده شناسایی و با هماهنگی مقام قضائی نامبرده در یک عملیات غافلگیرانه در غرب استان تهران دستگیر و به پلیس آگاهی البرز منتقل شد.

این مقام انتظامی ادامه داد: در تحقیقات تکمیلی علی رغم انکار اولیه، متهم به انجام قتل این زوج با انگیزه کسب نقدینگی مقتولان با همدستی یکی از بستگانش اعتراف کرد.

سرهنگ نادر بیگی با اشاره به دستگیری همدست متهم در کوتاه ترین زمان ممکن، گفت: با همکاری  متهمان  ، اجساد هر ۲ مقتول که در باغ آنها در هشتگرد دفن شده بود، کشف شد.

رئیس پلیس آگاهی استان البرز با اشاره به تکمیل  پرونده  و ارسال آن به مراجع قضائی، خاطرنشان کرد: از شهروندان درخواست داریم که از گفتن اسرار و دارایی‌های خود به افراد ناشناس که باعث ایجاد انگیزه برای انجام جنایات این چنین می شود، خودداری کنند.

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها