کدخبر: 13852

حادثه وحشتناک در خاوران| شهر بهم ریخت

طی حادثه‌ای که روز گذشته در استخر خاوران تبریز رخ داد، یکی از شهروندان تبریزی جان خود را از دست داد.

دیروز در استخر خاوران، یکی از مهمانان در پایان تایم دچار سانحه شد که تلاش ناجی غریق استخر برای انجام به موقع عملیات احیاء فرد آسیب دیده صورت گرفت و وی با علائم حیاتی تحویل اورژانس شدند.

فرد مذکور به جهت آسیب وارد شده در بیمارستان جان خود را از دست داد.

محمد علیپور معاون ورزشی شهرداری تبریز  در خصوص حادثه استخر خاوران گفت: روز گذشته در تایم استخر یکی از مناطق شهرداری تبریز در استخر خاوران،  مرد ۲۱ ساله در دقایق پایانی تایم استخر دچار حادثه شد.

علیپور با بیان اینکه ناجیان غریق استخر و عوامل امدادی اقدام به احیا فرد آسیب دیده کردند، افزود: با انجام به موقع عملیات احیا فرد آسیب دیده با علائم حیاتی خفیف تحویل اورژانس داده شد اما متاسفانه با وجود انجام عملیات احیا در بیمارستان، فرد مذکور جان خود را از دست داده است.

معاون ورزشی شهرداری تبریز  تاکید کرد: فرد حادثه دیده تا لحظه ای که از استخر خارج شد دارای علائم حیاتی بوده ولی به علت بدخیم بودن وضعیت حیاتی جان خود را از دست داده است.

وی در پایان خاطر نشان کرد: پس از وقوع این حادثه هنوز علت آن مشخص نشده است که سر فرد مذکور بر اثر شیرجه زنی آسیب دیده یا دچار تشنج شده است و هنوز  علت مرگ این فرد مشخص نشده است.

پس از پیگیری ها از اورژانس استان اعلام شد علت مرگ این فرد در دست بررسی است و به محض مشخص شدن علت این حادثه اعلام خواهد شد.

 

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها