کدخبر: 14372

اخبار حوادث|حادثه|عروسی

عروسی عزا شد| حادثه وحشتناک در این شهر

رئیس مرکز اطلاع‌رسانی پلیس فارس گفت: بر اثر تیراندازی در مراسم عروسی، یکی از شهروندان در شهرستان مرودشت به قتل رسید.

سرهنگ حمید افرامن پنج‌شنبه ۳۰ تیرماه در گفت‌وگو با خبرنگاران بیان کرد: در پی اعلام خبری به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر اینکه جوانی ۳۳ ساله بر اثر تیراندازی با سلاح شکاری در شهرستان مرودشت مجروح و به بیمارستان منتقل شد، بررسی موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس آگاهی قرار گرفت.

او گفت: ماموران پلیس آگاهی مرودشت در بررسی‌های اولیه مطلع شدند که شب گذشته فردی ۳۰ ساله در یک مراسم عروسی به هنگام شادی با اسلحه شکاری به صورت سهوی به سمت دوست ۳۳ ساله خود تیراندازی کرده که وی بر اثر شدت جراحات وارده در بیمارستان جان باخت.

رئیس مرکز اطلاع‌رسانی پلیس فارس ادامه داد: ماموران در تحقیقات خود ضارب را شناسایی کردند و با رایزنی با بزرگان و ریش سفیدان محلی، قاتل خود را به پلیس آگاهی معرفی و تسلیم قانون شد.

افرامن با اشاره به اینکه سلاح شکاری به کار رفته در قتل کشف شد، عنوان کرد: قاتل در تحقیقات به قتل ارتکابی اعتراف و پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شد.

او گفت: تیراندازی در مراسم‌های جشن و عزا از رسم‌های غلطی است که بیشتر اوقات باعث وقوع حوادث تلخ و ناگواری همانند واقعه اخیر می‌شود، پلیس قاطعانه با افرادی که اقدام به خرید و فروش و نگهداری سلاح‌های غیرمجاز می‌کنند برخورد می‌کند.

در تیراندازی شامگاه سه‌شنبه ۲۱ تیرماه جاری هم در یکی از تالارهای عروسی شهرستان فیروزآباد که بنا بر رسم غلط و به قصد شادی انجام شد عروس جان باخت و دو نفر مجروح شدند.

 

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها