کدخبر: 14374

تهران بهم ریخت| حادثه وحشتناک در این شهر

در پی درگیری گروهی در میدان میوه و تره‌بار تهران، ۱۶ نفر از عاملان اصلی درگیری دستگیر شدند و سه باب مغازه به دستور قضائی پلمپ شد.

رئیس پلیس پیشگیری پایتخت از دستگیری ۱۶ نفر از عاملان اصلی درگیری در میدان تره بار جنوب تهران با اقدام به موقع پلیس خبر داد.

سرهنگ جلیل موقوفه ای در واکنش به یک فقره درگیری در میدان تره بار جنوب تهران در خرداد ماه سال جاری و انتشار گسترده کلیپ این درگیری به تازگی در فضای مجازی، اظهار داشت: به محض وصول خبر تیمی از ماموران کلانتری ۱۵۲ خانی آباد رسیدگی به موضوع را بر عهده گرفته وسریعا به محل اعزام شده که به محض حضور در محل، درگیری تعدادی از کسبه و کارگران شاغل در محل را مشاهده و سریعا وارد عمل شدند.

رئیس پلیس پیشگیری تهران با بیان اینکه عاملان درگیری با رویت و حضور پلیس به سرعت متواری شده و محل را ترک کردند ادامه داد: ماموران با همکاری پایگاه دهم پلیس امنیت سریعاً در محل اقدامات قانونی لازم را انجام داده و در تحقیقات و پی جویی های انتظامی هویت و مشخصات عاملان اصلی درگیری را شناسایی کردند.

وی افزود: با اخذ مجوز قضایی در یک عملیات منسجم و ضربتی ۱۶ نفر از عاملان اصلی درگیری دستگیر و سه باب مغازه به دستور قضائی پلمب شد.

 

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها