کدخبر: 14604

معلمان| رتبه بندی معلمان

خبر مهم برای معلمان| معلمان بخوانند

وزیر آموزش و پرورش گفت: با پیگیری‌های انجام شده، ایرادات آیین‌نامه رتبه‌بندی معلمان در جلسه دیروز هیات دولت بررسی و رفع شد.

یوسف نوری وزیر آموزش و پرورش ظهر امروز در سفر به نهاوند اظهار داشت:  تجهیز نبودن بیمارستان شهید قدوسی، نداشتن سیستم سرمایشی  و عدم رفع نشدن نقایص این مرکز در زمان افتتاح ، از مهم‌ترین مشکلاتی است که پس از گذشت پنج سال از زمان افتتاح آن، مطرح می‌شود. 

وی در ادامه برنامه‌های سفر به نهاوند از ساختمان نیمه کاره آموزش و پرورش نهاوند در شهرک حیدری که 15سال است بدون اعتبار و بلاتکلیف رها شده بازدید کرد و گفت: متاسفانه کمبود اعتبار اختصاص یافته به این ساختمان در سال های گذشته باعث شد به  محل بزهکاری اجتماعی تبدیل شود  و‌مشکلات  برای اهالی شهرک حیدری  ایجاد کرده است.

نوری افزود: انشالله در سفر ریاست جمهوری پیگیر تخصیص این ساختمان خواهیم بود تا مشکلات آن برطرف شود.

وزیر اموزش و پرورش در این سفر سری به پروژه جاده دهفول  برزول و  فارسبان  که  به دلیل نبود اعتبارات دو سال از تعطیلی آن می‌گذرد، عنوان کرد: راه‌های نهاوند و مشکلات موجود آن از جمله حادثه خیزی ،تاریکی،نداشتن شانه خاکی  و پروژه‌های نیمه کاره و بدون اعتبار این حوزه از مهم‌ترین چالش‌های حوزه راه در شهرستان است.

نوری در بخش دیگری از سفر در جمع خبرنگاران حضور یافت و گفت:  با پیگیری‌های انجام شده، ایرادات آیین‌نامه رتبه‌بندی معلمان در جلسه دیروز هیات دولت بررسی و رفع شدو با رفع همه ایرادات آیین‌نامه رتبه‌بندی معلمان فقط یک ایراد که نیاز به کارشناسی داشت باقی مانده که آن هم در جلسه روز یکشنبه هیئت دولت مورد بررسی می‌شود

 

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها