کدخبر: 15932

حادثه|حادثه خونین| حادثه در گلستان

حادثه خونین در گلستان| حادثه وحشتناک در شهر

فرمانده انتظامی استان گلستان گفت: استوار یکم علی سراوانی روز گذشته در حین انجام وظیفه در یکی از روستاهای شهرستان رامیان بر اثر اصابت گلوله به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

سردار محمد سعید فاضل‌دادگر فرمانده نیروی انتطامی گلستان در تشریح خبر شهادت یکی از درجه داران نیروی انتظامی گفت: در پی اعلام فوریت های پلیس ۱۱۰ مبنی بر درگیری و تیراندازی تعدادی از افراد در یکی از روستاهای شهرستان رامیان، بلافاصله ماموران نیروی انتظامی برای بررسی موضوع به محل حادثه اعزام شدند.

وی تصریح کرد: با حضور ماموران در محل مشخص شد تعدادی از افراد به علت اختلافات قبلی دوباره با هم درگیر شده و در این درگیری اقدام به تیراندازی با سلاح شکاری می کنند.

فرمانده نیروی انتظامی گلستان خاطرنشان کرد: در همین حین استواریکم علی سراوانی به همراه دو تن از ماموران که جهت دستگیری ضاربان و حفظ امنیت و نظم در محل حضور پیدا کرده بودن  مورد اصابت گلوله قرار می گیرد.

وی ادامه داد: استوار یکم علی سراوانی بلافاصله به بیمارستان منتقل می شود اما متاسفانه به دلیل شدت جراحات به درجه رفیع شهادت نائل شد.

سردار فاضل‌دادگر با تسلیت شهادت این همکار انتطامی به خانواده شهید و مردم گلستان گفت: با اشراف اطلاعاتی و عملیاتی پلیس، بلافاصله عوامل دخیل در درگیری و تیراندازی شناسایی و دستگیر شدند.

وی بیان کرد: پرونده عوامل درگیری و تیراندازی تشکیل شده و در حال تحقیقات فنی در این زمینه هستیم.

 

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها