کدخبر: 16555

حادثه|حادثه خونین| حادثه در تهران

قتل وحشتناک پسر جوان تهرانی مقابل چشمان پدرش| در تهران رخ داد

پدر و پسر تهرانی که در سفره‌خانه‌ای در خیابان آذربایجان نشسته بودند، به دلیل اختلافات مالی هدف ضربات مهلک قرار گرفتند و قربانی یک جنایت شدند!

 کارکنان بیمارستان لقمان‌حکیم مرگ مشکوک مرد جوانی را روی تخت اورژانس به مرکز فوریت‌های پلیسی 110 گزارش دادند که با اعلام این خبر تیمی از کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی با دستور محمد وهابی؛ بازپرس ویژه قتل شعبه دوم داسرای امور جنایی راهی محل حادثه شدند و تحقیقات ابتدایی را آغاز کردند.

کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی پس از حضور در  بیمارستان  با جسد مرد حدود 31 ساله‌ای مواجه شدند که براثر ضربات قمه روی تخت اورژانس فوت کرده بود و توضیحات پرستاران بیمارستان نشان می‌داد متوفی با پدرش که آثار ضرب و جرح روی بدنش وجود دارد به این مرکز درمانی مراجعه کرده‌ است.

تیم‌جنایی به دنبال دریافت این اطلاعات، پدر متوفی را هدف تحقیق قرار دادند؛ وی به افسر پرونده گفت: همراه با وکیل و پسرم در سفره‌خانه در خیابان آذربایجان نشسته بودیم که ناگهان یک پدر و پسر که از قبل با آن ها اختلافات مالی داشتیم، وارد سفره‌خانه شدند و ما را هدف ضربات مهلک قمه قرار دادند، پس از این حادثه همراه با پسرم به بیمارستان‌ لقمان‌حکیم منتقل شدیم اما از وکیلم خبری ندارم.کارآگاهان پس از هماهنگی با بازپرس کشیک قتل بلافاصله راهی محل حادثه شدند و دوربین‌های مداربسته صحنه جنایت را بازبینی کردند و در ادامه تحقیقات سرنخی از وکیل این خانواده که همراه مقتول و پدرش زمان حادثه در سفره‌خانه حضور داشت به دست نیاوردند.

با دستور محمد وهابی، بازپرس ویژه قتل شعبه دوم دادسرای امور جنایی جسد مقتول برای بررسی‌های بیشتر به پزشکی قانونی منتقل شد و کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی برای دستگیری متهمان وارد عمل شدند.

 

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها