کدخبر: 16756

خودرو|قیمت خودرو| قیمت خودرو در بازار

قیمت خودرو امروز 4 آبان اعلام شد

بازار خودرو همچنان در رکود قرار دارد. اما با افزایش قیمت برخی از خودروها، مردم گمان می‌کنند که بازار مجددا رونق گرفته است. اما این بازار در هفته آینده چه روندی را طی می‌کند؟

قیمت خودرو صفر داخلی روز ‌چهارشنبه ۴ آبان ۱۴۰۱ با توجه به آمار و قیمت روزانه سایت دیوار با تغییراتی همراه شد.

برخلاف نوسانات قیمتی که خودروها در بازار تجربه کردند، اما پراید ماه‌هاست که با ثبات قیمت همراه شده است. برای مثال، پراید ۱۱۱ با قیمت ۲۰۵ میلیون تومان به فروش می‌رسد. پراید ۱۳۱ نیز با نرخ ۱۸۰ میلیون تومان عرضه می‌شود.

اما پژو ۲۰۷ اتومات که هفته‌ها از نوسان قیمتی دور مانده بود، امروز سه میلیون تومان افزایش قیمت داشت و هم‌اکنون در سطح ۶۱۸ میلیون تومان خرید و فروش می‌شود. دنا معمولی مدل ۱۴۰۱ نیز  که مدت‌ها بود که افزایش قیمتی را تجربه نکرده بود، امروز با دو میلیون افزایش قیمت نسبت به روز گذشته، ۴۰۷ میلیون تومان قیمت دارد.

قیمت خودروهای پرطرفدار

اما فعالان بازار خودرو می‌گویند که برخی خودروها بیشتر خرید و فروش می‌شوند و پرطرفدار هستند. این خودروها با چه قیمتی در بازار معامله می‌شوند؟

تیبا هاچ‌بک‌ پلاس که از خودروهای پرطرفدار این روزهاست، صبح سه‌شنبه هم مانند روزهای گذشته، در محدوده ۲۱۴ میلیون تومان قیمت‌گذاری شد.

پژو ۲۰۶ تیپ دو صفر نیز هم‌اکنون ۳۱۲ میلیون تومان ارزش دارد. در این میان، تیپ پنج این مدل پژو نیز در بازار کشور تا نرخ ۳۶۶ میلیون تومان پیش رفت.

قیمت-خودرو۵۵۵

 

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها