کدخبر: 16869

خودرو|قیمت خودرو| قیمت خودرو در بازار

قیمت خودرو در بازار اعلام شد+ جدول

قیمت پژو ۲۰۷ اتومات در بازار امروز ۸ آبان ۱۴۰۱ با ۳ میلیون تومان کاهش به ۶۱۷ میلیون تومان رسید و همچنین قیمت پژو ۲۰۶ تیپ دو صفر نیز دو میلیون تومان کاهش یافت.

قیمت خودرو صفر داخلی روز ‌یکشنبه ۸ آبان ۱۴۰۱ با تغییراتی همراه شد.

برخلاف نوسانات قیمتی که خودروها در بازار تجربه کردند، اما پراید ماه‌هاست که با ثبات قیمت همراه شده است. برای مثال، پراید ۱۱۱ با قیمت ۲۰۵ میلیون تومان به فروش می‌رسد. پراید ۱۳۱ نیز با نرخ ۱۸۰ میلیون تومان عرضه می‌شود.

اما پژو ۲۰۷ اتومات که هفته‌ها از نوسان قیمتی دور مانده بود، اما در این چند روز، با نوسان قیمت همراه شد. حال این خودرو سه میلیون تومان نسبت به روز گذشته ارزان شد و هم‌اکنون در سطح ۶۱۷ میلیون تومان خرید و فروش می‌شود. دنا معمولی مدل ۱۴۰۱ نیز دو میلیون تومان افزایش داشت و اکنون ۴۱۰ میلیون تومان قیمت دارد.

جدیدترین قیمت خودروهای پرطرفدار

اما فعالان بازار خودرو می‌گویند که برخی خودروها بیشتر خرید و فروش می‌شوند و پرطرفدار هستند. این خودروها با چه قیمتی در بازار معامله می‌شوند؟

تیبا هاچ‌بک‌ پلاس که از خودروهای پرطرفدار این روزهاست، صبح یکشنبه هم مانند روزهای گذشته، در محدوده ۲۱۴ میلیون تومان قیمت‌گذاری شد.

پژو ۲۰۶ تیپ دو صفر نیز امروز دو میلیون تومان کاهش قیمت داشت و حالا ۳۱۲ میلیون تومان ارزش دارد. در این میان، تیپ پنج این مدل پژو نیز در بازار کشور تا نرخ ۳۶۶ میلیون تومان پیش رفت.

 

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها