کدخبر: 17236

حادثه هولناک| حوادث

آتش سوزی هولناک در تهران| شهر بهم ریخت

جلال ملکی سخنگوی سازمان آتش‌نشانی تهران، از آتش سوزی در ساختمان مسکونی ۵۰ واحدی خبر داد و گفت: ۱۵ نفر نجات یافتند.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی تهران از وقوع دو حادثه آتش سوزی از صبح امروز در پایتخت خبر داد و گفت: در یکی از این حادثه‌ها، ۱۵ نفر توسط آتش‌نشانان نجات پیدا کردند.

جلال ملکی از وقوع دو حادثه طی ساعات اخیر در پایتخت خبر داد و گفت: ساعت ۴:۲۲ امروز وقوع یک مورد حریق در محله خلازیر به سمت دولتخواه به سامانه ۱۲۵ سازمان آتش‌نشانی شهرداری تهران اعلام شد و متعاقباً سه ایستگاه آتش‌نشانی به محل حادثه اعزام شدند و طی چهار دقیقه به محل حادثه رسیدند.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی تهران خاطرنشان کرد: در محل حادثه مشاهده شد که در محوطه‌ای به وسعت هزار متر پنج کارگاه مبل‌سازی - که با مصالح غیرمقاوم ساخته شده بود- به وسعت ۶۰۰ متر دچار حریق شده و کاملاً شعله‌ور بود.

او اظهار کرد: آتش در حال سرایت به بخش‌های دیگر بود که آتش‌نشانان عملیات را آغاز کردند و خیلی سریع موفق به اطفاء حریق و جلوگیری از گسترش آتش به بخش‌های دیگر شدند و در ساعت ۶:۳۶ عملیات به پایان رسید.

ملکی در تشریح حادثه دوم نیز عنوان کرد: در ساعت ۶:۴۹ صبح امروز نیز وقوع حریق در یک مجتمع مسکونی در شاهین شمالی، خیابان بهار به سامانه ۱۲۵ سازمان آتش‌نشانی شهرداری تهران اعلام شد و متعاقباً سه ایستگاه همراه نردبان هیدرولیکی و تجهیزات تنفسی به محل حادثه اعزام شدند و در مدت زمان چهار دقیقه به محل حادثه رسیدند.

آتش سوزی ساختمان مسکونی ۵۰ واحدی در تهران

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی تهران خاطرنشان کرد: در محل حادثه مشاهده شد که در طبقه چهارم یک ساختمان ۹ طبقه ۵۰ واحدی یک واحد حدوداً ۱۰۰ متری دچار حریق شده و کاملاً شعله‌ور است و دود زیادی محل حادثه را فراگرفته بود.

 

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها