کدخبر: 17868

حادثه|حادثه خونین| حادثه در شهر

قتل خونین در رامسر| زن باردار و ۳ دخترش به قتل رسیدند

سردار غلامرضا جعفری فرمانده انتظامی استان هرمزگان، درباره فاش شدن قتل زن باردار و ۳ دخترش در رامسر بعد از ۲۰ سال توضیحاتی داد.

مرد جنایتکار که ۲۰ سال قبل یک مادر و ۳ دخترش را در شهرستان رامسر به قتل رسانده و از کشور خارج شده بود با هوشیاری و تلاش کارآگاهان جرایم جنایی پلیس آگاهی استان هرمزگان در شهرستان سیریک شناسایی و دستگیر شد.

سردار غلامرضا جعفری فرمانده انتظامی استان هرمزگان در تشریح این خبر گفت: کارآگاهان اداره مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی استان با دریافت نامه‌ای از دادگاه کیفری استان هرمزگان مبنی بر قتل ۵ نفر - یک مادر به همراه ۳ دخترش و یک جنین شش ماهه- در شهرستان رامسر در بهمن سال ۱۳۸۱ و متواری شدن قاتل به خارج از کشور، موضوع را به‌صورت ویژه در دستور کار قرار دادند.

در بررسی و تحقیقات اولیه صورت گرفته مشخص شد، یکی از اعضای این خانواده مادر و دخترانش را برای تفریح و گشت و گذار به شهرستان رامسر برده و در آنجا نقشه شوم و پلید خود را اجرایی کرده است.

قتل ۴ نفر از اعضای یک خانواده در رامسر

سردار غلامرضا جعفری اظهار کرد: قاتل در شهرستان رامسر برای تکمیل نیت مجرمانه خود و انجام قتل با اجاره موقت یک منزل مسکونی، در روز دوم حضورشان در دو مرحله جداگانه با ضربات متعدد چاقو ۴ نفر از اعضای این خانواده را به قتل رسانده و پس از مخفی کردن اجساد آنان از محل متواری و از کشور خارج شده بود که پس از ۲۰ سال به شهرستان سیریک مراجعه کرده بود؛به محض اطلاع مأموران از بازگشت متهم از خارج کشور اکیپی از مأموران به محل اختفای وی در یکی از روستاهای تابعه شهرستان سیریک عزیمت و با تحقیقات گسترده میدانی و هماهنگی قضایی متهم را که با هویت جعلی تردد می‌کرد شناسایی و در یک عملیات ضربتی پلیسی دستگیر کردند.

این مقام ارشد انتظامی استان با بیان اینکه متهم در بازجویی‌های فنی به عمل آمده به قتل‌های انجام شده به‌دلیل تعصبات قومی و قبیله‌ای معترف و سایر عناصر دخیل در این قتل نیز شناسایی شدند، خاطرنشان کرد: قاتل دستگیر شده با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضایی معرفی و با قرار مناسب برای تحمل مجازات روانه زندان شد.

 

ارسال نظر: