کدخبر: 6500

یارانه| یارانه معیشتی|خبر مهم برای مردم| یارانه ۸۰۰ هزار تومانی به این افراد تعلق می گیرد

خبر مهم برای مردم| یارانه ۸۰۰ هزار تومانی به این افراد تعلق می گیرد

افزایش یارانه‌ها و دو برابر شدن آن همان خبر خوشی است که محسن رضایی وعده اجرا شدن آن را داده بود.

از ابتدای دی یارانه‌ها دو برابر می‌شود. یارانه جدید یک خانوار چهار نفره 800 هزار تومان است. مشمولان یارانه جدید چه کسانی هستند؟

یارانه خانوارها قرار است از ماه آینده دو برابر شود. اما به نظر می‌رسد کل یارانه پرداختی به مردم، نقدی نیست و قرار است بخشی به صورت نقدی پرداخت شود و بخشی در قالب کالا یا بن کارت.

مبلغ یارانه جدید چقدر است؟

محسن رضایی جزئیات بیشتری از افزایش یارانه جدید در دی ماه اعلام نکرده اما گفته طبق پیش‌بینی‌ها و برآوردها به طور مثال یک خانوار چهار نفره رقمی معادل ۸۰۰ هزار تومان یارانه می‌گیرد.

اما یارانه جدید نقدی است یا در قالب کالا؟

آنگونه که معاون اقتصادی دولت خبر داده بخشی از این یارانه مانند گذشته به صورت نقدی پرداخت می‌شود و بخش دیگر در قالب کالا و یا بن کارت.

افزایش یارانه‌ها و دو برابر شدن آن همان خبر خوشی است که محسن رضایی وعده اجرا شدن آن را داده بود. اما او گفته قرار بود از آذرماه ماه رقم یارانه‌ها دو برابر شود، اما به علت مشکلاتی که در تهیه بن کارت ایجاد شد این روند به دی ماه منتقل شد.

گفته‌ای که نشان می‌دهد بخشی از این یارانه در قالب بن کارت پرداخت می‌شود.

مشمولان یارانه جدید چه کسانی هستند؟

اما سوال مهم این است که یارانه جدید به چه کسانی تعلق می‌گیرد؟ رضایی اطلاعات دقیقی در این باره نداده است. اما به نظر می‌رسد که مشمولان یارانه جدید همان افرادی هستند که یارانه معیشتی می‌گیرند.

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها