کدخبر: 6523

اخبار حوادث|فیلم وحشتناک از له شدن زن زیر ریل قطار

فیلم وحشتناک از له شدن زن جوان زیر ریل قطار

در ویدیو زیر شاهد تصاویری از سقوط زن جوان ۳۵ ساله به شکاف بین قطار خواهید بود که خوشبختانه توسط مامور قطار از این حادثه جان سالم به در برد.

  کشور هند از جمله کشورهایی است که در ایستگاه‌های قطار آن حوادث زیادی رخ می‌دهد. به تازگی نیز سقوط یک مسافر در یک ایستگاه قطار در این کشور خبرساز شده است. این مسافر زن که قصد سوار شدن یک قطار در حال حرکت را داشت به داخل شکاف سکو و قطار سقوط کرد. این اتفاق در سکوی شماره ۶ ایستگاه قطار پانوِل در نزدیکی شهر بمبئی رخ داد.

این مسافر زن که هویتش «گیاندِوی رانا»، یک ساکن اهل سادگوروکریپا اعلام شده به همراه پسرش آجای رانا قصد سوار شدن قطار را داشت که بر اثر از دست دادن تعادل خود دچار حادثه شد. پس از سقوط این زن ۳۵ ساله به داخل شکاف، یک مامور ایستگاه بلافاصله وارد عمل شد و با بیرون کشیدن وی از میان شکاف جانش را نجات داد.

ویدئویی که توسط دوربین مداربسته ایستگاه تهیه شده چگونگی وقوع حادثه را به تصویر می‌کشد. در این ویدئو مشاهده می‌شود در حالی که خانم رانا تلاش می‌کند سوار قطار شود بر اثر لغزیدن میان شکاف بین قطار و سکو سقوط می‌کند. کی آر مینا، مامور ایستگاه قطار بلافاصله وارد عمل شده و این زن را نجات می‌دهد. این زن بلافاصله به بیمارستان MGM منتقل شد و تحت درمان قرار گرفت.

 

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها