کدخبر: 6860

اتفاق هولناک در تهران|شکارچی دختران تهرانی دستگیر شد

سرکلانتر هفتم پلیس پیشگیری پایتخت از دستگیری سارقی که با خودروی مدل بالا و تفنگ ساچمه ای اقدام به سرقت می کرد، خبر داد .

سرهنگ " امیرهوشنگ امیری"  سرکلانتر هفتم پلیس پیشگیری  پایتخت گفت: براساس اخبار به دست آمده،  مبنی بر سرقت از شهروندان به خصوص دختران جوان توسط  دو سرنشین یک خودروی مدل بالا  و یک قبضه سلاح کلت ساچمه ای، موضوع در دستور کار عملیات کلانتری 130 نازی آباد قرار گرفت.

 وی افزود: عوامل عملیات کلانتری 130 نازی آباد در حین گشت زنی در سطح حوزه استحفاظی و با توجه به اطلاعات کسب شده از سارقان در یکی از خیابان ها، خودروی مدل بالایی را که با دو نفر سرنشین در کنار خیابان در حال صحبت با دو  خانم بود، مشاهده کردند که خودرو را زیر نظر قرار داده و مشاهده شد هر دو خانم سوار بر خودرو شده و حرکت کردند که بلافاصله ماموران برای دستگیری متهمان وارد عمل شدند و  مسیر خودرو را مسدود و متهمان را دستگیر کردند؛ در بازرسی اولیه از متهمان یک قبضه کلت کمری ساچمه ای کشف و به همراه متهمان به کلانتری منتقل شد.

سرکلانتر هفتم پلیس پیشگیری گفت: متهمان در تحقیقات فنی پلیسی به جرائم خود اعتراف کردند که با فریب دختران جوان با پوشش خودروی مدل بالا آنها را سوار و در مسیر با تهدید سلاح اقدام به اخاذی و سرقت اشیاء قیمتی آنان می کردند.

امیری با بیان اینکه تا کنون 5  شاکی در این خصوص شناسایی و به کلانتری مراجعه کردند در پایان خاطرنشان کرد:  پرونده متهم برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی ارجاع شد.

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها