کدخبر: 7401

گرگ وحشی مرد کرمانی را درید| حادثه هولناک در کرمان

فرمانده انتظامی شهرستان راور از امدادرسانی ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر این شهرستان به یک چوپان گرفتار چند قلاده گرگ در یکی از نقاط بیابانی خبر داد.

محسن شیخ‌زاهدی اظهار کرد: چندی قبل که ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان راور برای شناسایی و ردزنی یک دستگاه خودروی مشکوک در یکی از نقاط بیابانی اطراف شهر مشغول گشت‌زنی بودند، متوجه می‌شوند یک نفر گله‌دار در یکی از نقاط این بیابان با فریادزدن و تکان‌دادن دست از آنان کمک می‌خواهد که بلافاصله ماموران به کمک این فرد شتافتند.

وی افزود: ماموران با حضور در محل مشاهده کردند یک قلاده گرگ به گله این فرد حمله‌ور شده و علاوه بر دریدن چند راس گوسفند به خود چوپان هم حمله و وی را زخمی کرده‌اند، که بلافاصله ماموران وارد عمل شده و با دورکردن گرگها از گله، جان این چوپان تنها را نجات دادند.

فرمانده انتظامی شهرستان راور با قدردانی از تلاش بی‌وقفه ماموران پلیس مواد مخدر این شهرستان بیان داشت: خداوند منان را شاکریم که این‌بار حضور بی‌وقفه ماموران پلیس در محدوده کویردر کنار ناامن ساختن پهنای گسترده کویر شهرستان راور برای تردد سوداگران مرگ و دیگر مخلان نظم و امنیت، به نجات این چوپان از مرگ حتمی منجر شد.

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها