کدخبر: 7666

اقدام زشت خواستگار پلید| آبروی دختر البرزی رفت

عامل انتشار تصاویر شخصی در فضای مجازی در ساوجبلاغ دستگیر شد.

رییس پلیس ساوجبلاغ اعلام کرد: فردی که برای انتقام از خانمی که به تقاضای خواستگاری وی جواب منفی داده بود اقدام به انتشار تصاویر شخصی این خانم در فضای مجازی کرده بود دراین شهرستان دستگیر شد.

سرهنگ علی سلیمانی روز دوشنبه اظهار داشت: درپی ارجاع پرونده یک شاکی  به پلیس ساوجبلاغ مبنی بر اینکه شخصی ناشناس با راه اندازی صفحه اینستاگرام جعلی اقدام به انتشار تصاویر شخصی وی کرده موضوع به صورت ویژه دردستورکار کارشناسان پلیس فتا این شهرستان قرار گرفت.

 وی اضافه کرد: بلافاصله اقدامات تخصصی ماموران در این زمینه آغاز  شد که هویت گرداننده این صفحه منتشر کننده تصاویر شاکی شناسایی و دستگیر شد.

عکس های خصوصی زن البرزی دست به دست شد

سلیمانی گفت: در تحقیقات تکمیلی کارشناسان پلیس فتا مشخص شد که متهم از طریق فضای مجازی با شاکی آشنا شد  و پس از مدتی قصد ازدواج با وی را داشته که به دلایل شخصی این شرایط میسر نشده است .

وی اظهار داشت : متهم نیز برای انتقام جویی با ایجاد یک صفحه جعلی اقدام به انتشار تصاویر شخصی شاکی کرده بود که متهم به همراه پرونده تشکیل شده تحویل مراجع قضایی شد.

رییس پلیس ساوجبلاغ یادآورشد که کاربران به هیچ عنوان دراختیار اشخاص مجازی قرارندهند و از بارگزاری عکس های خود در فضای مجازی خودداری کنند.

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها