کدخبر: 7755

حادثه وحشتناک در جنوب تهران| تیراندازی تهران را بهم ریخت

2 گروه از اراذل و اوباش که در منطقه بیسیم تهران و خیابان وحدت اسلامی اقدام به تیراندازی کرده بودند دستگیر شدند.

اراذل و اوباشی که طی روز‌های 20 و 21 دی ماه سال جاری در خیابان وحدت اسلامی اقدام به تیراندازی و ایجاد رعب و وحشت در بین مردم می‌کردند، توسط پلیس امنیت شناسایی و دستگیر شدند.

سعید راستی رئیس مرکز عملیات پلیس امنیت عمومی تهران امروز چهارشنبه 29 دی ماه سال جاری در جمع خبرنگاران به تشریح شرارت 2 گروه از اراذل و اوباش که در شهر تهران به تیراندازی ایجاد رعب و وحشت اقدام می‌کردند، پرداخت.

وی گفت: اقدام به شرارت این دو گروه در خیابان وحدت اسلامی و در برخی مغازه‌های این محدوده بوده است و جای گلوله‌ها روی مغازه فوق که در روز 20 و 21 دی ماه ناشی از شرارت اراذل و اوباش است همچنان مشخص است.

سرهنگ راستی تصریح کرد: این دو گروه با کری خوانی اقدام به ایجاد دعوا و درگیری در شهر می‌کردند و در کمتر از 24 ساعت توسط نیروی انتظامی شناسایی و دستگیر شدند.

وی اضافه کرد: این 2 گروه اراذل و اوباش با هم قرار‌هایی را در ۳ نقطه از داخل و یک نقطه خارج از شهر تهران داشتند و همه متهمان دستگیر شده سابقه سرقت، شرارت و درگیری با سلاح سرد را دارند.

رئیس مرکز عملیات پلیس امنیت عمومی تهران یادآور شد: ۲ دستگاه موتور سیکلت از آن‌ها توقیف شده و در کیانشهر نیز مشابه این اتفاق رخ داده است.

سرهنگ راستی تاکید کرد: ۷ نفر از اراذل و اوباش دستگیر شده ۲ گروه فوق هم اکنون در اختیار پلیس هستند و همکاری خوب قوه قضائیه با پلیس در این پرونده جای تقدیر دارد.

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها