کدخبر: 7950

وحشتناک ترین سرقت در تهران| مرد تهرانی توسط پسرانش ربوده شد

من ۳ پسر دارم و آن‌ها از مدتی قبل درصدد تصاحب اموالم برآمدند. برای همین مرا از خانه خودم بیرون کردند و من هم از آن‌ها شکایت کردم.

تحقیقات درباره ناپدید شدن مرد ثروتمندی در تهران، ماموران پلیس را وارد یک پرونده عجیب کرد.

چند روز قبل پیرمردی به اداره پلیس رفت و از ناپدید شدن برادرزاده ۶۶ ساله‌اش خبر داد. وی گفت: چند روزی می‌شود که از برادرزاده‌ام خبری ندارم. او به تماس‌هایم جواب نمی‌دهد و این در حالی است که همسرش به مسافرت رفته و او همراه پسرانش در خانه بود، اما پسرانش هم پاسخ تلفن را نمی‌دهند. وی ادامه داد:احتمال می‌دهم برای برادرزاده‌ام اتفاقی افتاده باشد، چرا که وی با پسرانش اختلاف داشت و چند وقت قبل از آن‌ها شکایتی در دادسرا مطرح کرده بود.

گفته‌های این مرد باعث تشکیل پرونده‌ای در دادسرای جنایی تهران شد. با دستور قاضی محمدرضا صاحب‌جمعی، بازپرس شعبه ششم دادسرا، تیمی از مأموران به خانه مرد گمشده رفتند و وقتی قدم در آنجا گذاشتند مرد گمشده را با دست و پای بسته دیدند. وی می‌گفت که پسرانش او را در خانه زندانی کرده بودند و اجازه خروج به او نمی‌دادند.

این مرد توضیح داد: من ۳ پسر دارم و آن‌ها از مدتی قبل درصدد تصاحب اموالم برآمدند. برای همین مرا از خانه خودم بیرون کردند و من هم از آن‌ها شکایت کردم. اما روزی که می‌خواستم به دادسرا بروم آن‌ها مرا ربودند و در خانه خودم حبسم کردند. در تمام این مدت نیز از من می‌خواستند پای برگه‌هایی را امضا کنم که حدس می‌زدم برای تصاحب املاکم بود، اما من مقاومت می‌کردم تا اینکه پلیس به دادم رسید و فرشته نجاتم شد.

پس از این اتفاق، ۳ پسر این مرد دستگیر شدند و در بازجویی‌ها ادعای عجیبی را مطرح کردند. یکی از آن‌ها گفت: پدرمان مردی پولدار است که از مدتی قبل دچار مشکلات عقلی شده و کارهای عجیبی انجام می‌داد. اموالش را به افراد غریبه می‌بخشید و همین باعث شد تا او را در خانه حبس کنیم تا از پزشکی قانونی تأییدیه بیماری او و اداره اموالش را بگیریم.

ماموران در ادامه از همسایه‌ها تحقیق کردند و معلوم شد که پسران این مرد با تهدید پدرشان را در خانه زندانی کرده بودند. با این اطلاعات تحقیقات برای مشخص شدن این که ادعای گروگان حقیقت دارد یا نه ادامه دارد.

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها