کدخبر: 8166

اخبارحوادث|حادثه هولناک در این شهرستان| پزشک قلابی به دام افتاد

حادثه هولناک در این شهرستان| پزشک قلابی به دام افتاد

فرمانده انتظامی شهرستان زرندیه از شناسایی و دستگیری یک پزشک قلابی پوست و زیبایی که بدون داشتن مجوز قانونی اقدام به فعالیت‌های درمانی می‌کرد، در این شهرستان خبر داد.

دستگیری پزشک قلابی پوست و زیبایی در زرندیه

وی افزود: در تکمیل تحقیقات پلیس، محل فعالیت این فرد با طبابت غیرقانونی و بدون رعایت پروتکل‌های بهداشتی، سلامت و جان افراد جامعه و شهروندان را در معرض خطر قرار داده بود، شناسایی شد و بلافاصله با هماهنگی با دستگاه قضائی، تیمی از مأموران انتظامی شهرستان زرندیه، به آدرس مورد نظر اعزام شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان زرندیه یادآور شد: به دستور مقام قضائی محل فعالیت این پزشک قلابی که بدون مدرک و مجوز معتبر پزشکی اقدام به درمان مراجعان و بیماران می‌کرد، پلمب شد اغلب مراجعه کنندگان به این مطب زنان و دختران جوان بودند که برای درمان و زیبایی به این پزشک قلابی مراجعه می کردند.

یوسفوند با اشاره به معرفی متهم دستگیر شده برای سیر مراحل قانونی به دستگاه قضائی از شهروندان خواست تا همواره برای درمان به مراکز درمانی معتبر مراجعه کرده و در صورت مشاهده هرگونه مورد مشکوک و یا برخورد با افراد سودجو و متقلب، مراتب را از طریق سامانه 110 به پلیس اطلاع دهند.

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها