کدخبر: 9002

اخبار حوادث|حادثه باورنکردنی در تهران| بزرگراه معروف بهم ریخت

حادثه باورنکردنی در تهران| بزرگراه معروف بهم ریخت

سارقانی که اقدام به سرقت پیچ‌های تیرهای چراغ برق در محدوده بزرگراه آزادگان کرده و منجر به سقوط پنج تیر در میان بزرگراه شده بودند.

سارقانی که اقدام به سرقت پیچ‌های تیرهای چراغ برق در محدوده بزرگراه آزادگان کرده و منجر به سقوط پنج تیر در میان بزرگراه شده بودند، از سوی ماموران پلیس پایتخت دستگیر شدند.

 روز گذشته، سرهنگ علی همه خانی، معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ از سقوط پنج تیر چراغ برق در مسیر شرق به غرب بزرگراه آزادگان خبر داد و گفت که در ساعت ۹ روز پنجشنبه پنج تیر چراغ برق در مسیر شرق به غرب بزرگراه آزادگان قبل از پل سعیدی محدوده علی آباد قاجار روی سطح سواره سقوط کردند.

حادثه‌ای که گرچه منجر به انسداد کامل محور شد، اما خوشبختانه خسارت جانی در پی نداشت. پس از این حادثه یکی از جدی‌ترین گمانه‌زنی‌ها برای سقوط این تیرها سرقت آن از سوی سارقان بود و در همین راستا نیز خبرنگار ایسنا این موضوع را از پلیس تهران پیگیری کرد.

مرکز اطلاع رسانی پلیس تهران در همین زمینه به ایسنا اعلام کرد که پس از حادثه رخ داده، با دستور سردار حسین رحیمی، رییس پلیس پایتخت، تیمی از ماموران در پلیس آگاهی، پلیس پیشگیری و پلیس امنیت رسیدگی به موضوع را دستور کار خود قرار دادند چرا که این اقدام از حساسیت ویژه ای برخوردار بود.

در نتیجه تحقیقات انجام شده و بررسی های صورت گرفته مشخص شد که این حادثه در پی باز شدن پیچ های چراغ های برق توسط فرد یا افرادی انجام شده است و همین موضوع شائبه سرقت را تشدید کرد. سرانجام ماموران پلیس دو نفر را که اقدام به سرقت این پیچ‌ها کرده بودند شناسایی کرده و در عملیاتی دستگیر و به مقر انتظامی منتقل کردند.

با دستگیری این افراد که معتاد نیز بودند، تعدادی از پیچ های سرقت شده نیز از آنان کشف شد و دستگیرشدگان به جرم خود مبنی بر سرقت این پیچ ها اعتراف کردند و مدعی شدند که قصدشان از سرقت تامین هزینه خرید مواد مخدر بوده است و پیش از این نرده های میانه بزرگراه را نیز سرقت کرده‌اند.

آنطور که مرکز اطلاع رسانی پلی پایتخت به ایسنا اعلام کرده در ادامه ماموران نسبت به شناسایی مالخر این اموال نیز اقدام کرده و او را نیز دستگیر کردند.

 

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها