کدخبر: 9028

اخبار حوادث|تصادف وحشتناک در اصفهان| 12 کشته و زخمی در این تصادف

تصادف وحشتناک در اصفهان| 12 کشته و زخمی در این تصادف

مدیر مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی جیرفت، از مصدوم و کشته شدن ۹ نفر در اثر واژگونی خودرو حامل اتباع افغانستانی خبر داد.

مدیر حوادث و فوریت‌های پزشکی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: واژگونی خودروی حامل اتباع افغانستانی در محور یاسوج به اصفهان ۸ مصدوم برجای گذاشت.

جهانبخش وحدت نژاد در جمع خبرنگاران افزود: این حادثه رانندگی ساعت ۱۴ و ۳۷ دقیقه روز جمعه در محدوده روستای تنگ سریز و در محور یاسوج _ اصفهان رخ داد.

وی اظهار کرد: بلافاصله پایگاه های اورژانس ۱۱۵ جاده ای پاتاوه، شهری پاتاوه، دشت بازار، چیتاب و شهرک صنعتی به محل تصادف اعزام‌ شدند و اولین امبولانس ۲ دقیقه بعد از دریافت گزارش حادثه، بر بالین مصدومان رسید.

مدیر حوادث و فوریت‌های پزشکی استان کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: ۸ نفر مصدوم که توسط آمبولانس های اورژانس ۱۱۵ به بیمارستان شهید جلیل یاسوج منتقل شدند.

گفتنی است که ساعت ۸ و ۳۳ دقیقه صبح روز شنبه ۲۳ بهمن ماه  ۱۴۰۰ در پی برخورد شاخ به شاخ دو دستگاه خودروی پراید و پژو پارس واقع در پل "تنگ سریز" شهرستان بویراحمد و ۱۰ کیلومتری شهر یاسوج در محور "یاسوج- اصفهان" یک نفر فوت و ۱۲ نفر مصدوم برجای گذاشت که از این ۱۲ مصدوم یک نفر راننده خودرو پراید بود و ۱۱ نفر اتباع افغانستانی سرنشین پژو پارس بودند.

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها