کدخبر: 9474

شخصیت|شخصیت شناسی جالب با کیک| بخوانید

شخصیت شناسی جالب با کیک|شما چه شخصیتی دارید؟

شخصیت خود را بشناسید.

اصولا کیک از آن دست خوراکی هایی است که حتی اگر سیر هم باشی باز بدت نمی آید ناخنکی به آن بزنی و طعم دلنشین آن را زیر زبان مزه مزه کنی. ختم کلام اینکه پشت همه این تعریف و تمجیدها ماجرای دیگری نهفته، آیا می دانستید که انتخاب کیکی شما وابستگی مستقیمی به شخصیت و رفتارتان دارد؟

کیک شماره 1 :

شما یک شخص رمانتیک به معنی واقعی کلمه هستید؛ گرم و صمیمی، محبوب و مهربان. اینها همه از جمله خصوصیات اخلاقی شماست.

به دیگران اهمیت می دهید و چه بسا مراقب آنها هم هستید. در بحران ها، تنگناهای زندگی و روزهای سخت، در قامت یک قهرمان ظاهر می شوید و مشکلات را با درایت و سخت کوشی حل و فصل می کنید.

خودتان دوست دارید که بار مشکلات دیگران را هم به دوش بکشید. شما این قابلیت را دارید که در قواره آدمی کاملا احساساتی ظاهر شوید؛ آنقدر احساساتی که بابت کوچک ترین بحرانی چه در زندگی خودتان و چه در زندگی دیگران اذیت شوید.

کیک شماره 2 :

همیشه منتظر دریافت هدیه هستید! دوست دارید همواره انرژی مثبت را بگیرید. بسیار خلاق، ماجراجو و جاه طلب هستید. در نظر دیگران یک فرد احساساتی شناخته شده اید. با غریبه ها سرد برخورد می کنید اما وقتی با کسی آشنا می شوید و کمی روابط بین شما صمیمانه می شود همه چیز تغییر می کند و به شدت با آنها گرم می گیرید. از ریسک کردن اصلا نمی ترسید. کمی بی برنامگی در زندگی تان وجود دارد که البته جزء لاینفک روحیات شماست. همیشه دوست دارید لبخند بزنید!

کیک شماره 3 :

شما یک فرد ماجراجو هستید. به واقع ماجراجویی در خون شماست. عاشق ایده های جدید هستید. شاید از این قسمت ماجرا خیلی خوشتان نیاید اما دیگران می توانند به راحتی به شما زور بگویند و البته شما هم تقریبا این زورگویی را می پذیرید!

هرچند در عین حال وقتی عصبانیت شما به اوج می رسد و تحملتان سرانجام یک جایی تمام می شود شلاق به دست می گیریدو چه بسا اطرافیانتان را تار و مار می کنید! در عین حال به شکل عجیب و غریبی خوش خلق هستید و معمولا با روی خوش از دیگران استقبال می کنید.

به هر حال از آنجایی که هر کسی کاسه صبری دارد وقتی کاسه صبر شما که اتفاقا ظرفیت آن خیلی هم زیاد است پر می شود دیگران شاهد عصبانیت ترسناکی می شوند که شاید دیگر هرگز تکرار نشود. با این حال ویژگی های مثبت شما به شدت بر ویژگی های ناشی از ضعف تان غلبه می کند. نکته قابل توجه در زندگی تان در این موضوع خلاصه می شود که شما اهمیت ویژه ای به وفاداری می دهید و دقیقا به همین دلیل همواره آدم وفاداری خواهید بود.

کیک شماره 4 :

فرد آرام و البته جالب توجهی هستید. دستان هنرمند شما زبانزد خاص و عام است. شما سخنوری قهار بعد از شام در مهمانی ها هستید و البته این قابلیت را دارید تا یک معلم بسیار خوب هم باشید. بهتر است سعی نکنید در آن واحد دو فعالیت هرچند ساده را با هم انجام دهید.

مثلا تلاش نکنید هم پیاده روی کنید و هم آدامس بجوید! چون یا آدامس داخل حلقتان می پرد یا چنان زمین می خورید که دست و پایتان زخمی می شود. در واقع شما تمرکز لازم برای انجام دو کار ساده در یک لحظه را ندارید! البته می توانید رهبر ارکستر باشید به شرط اینکه تمام تمرکزتان را روی همین کار بگذارید. در ضمن دوستان زیادی دارید که از معاشرت با شما بسیار خرسند هستند.

کیک شماره 5 :

در نظر دیگران شما به شدت دوست داشتنی هستید. طنزپردازی شما گاهی آنقدر پیش می رود که تبدیل به لودگی می شود بنابراین بهتر است حد و مرزها را حفظ کنید!

به طور کلی زندگی را خیلی جدی نمی گیرید. اصولا دودل هستید و این دودلی سبب بی انگیزه بودنتان هم می شود. با همه این احوال هرکسی از بودن در اطراف شما لذت می برد شاید یقینا به همین دلیل که شما یک بذله گوی واقعی هستید.

درعین حال دیگران باید به شدت مراقب باشند تا شما را به مرز عصبانیت و دیوانگی نرسانند. بزرگ ترین قوت شما مرامی است که در رفاقت خرج می کنید. شما دوستی برای همه عمر هستید.

کیک شماره 6 :

آیا می دانستید که چقدر آدم شیرینی هستید؟! در ضمن دوست داشتنی هم هستید. در عین حال به عنوان فرد بامزه ای در نظر دیگران شناخته شده اید. گرما را بیشتر از سرما دوست دارید. در مواقع شلوغ بازی، شیطنت های مخصوص به خوتان را دارید که اتفاقا در نظر دیگران جالب توجه هم هست. معمولا در انتهای روز دوست دارید یک بستنی بخورید!

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها