کدخبر: 9924

سهام| سهام عدالت| سهامداران

فوری: علت عدم واریز سود سهام چیست؟|خبر مهم برای سهامداران

اگرچه رئیس سازمان بورس گفته بود سود سهام عدالت امروز ۲۱ اسفند ماه واریز می‌شود، اما گویا این سود هنوز به حساب همه مشمولان واریز نشده است.

بر اساس گزارش مخاطبان، بانک‌ آینده، مسکن، تجارت، رفاه و پاسارگاد جزو بانک‌هایی هستند که تا این لحظه سود  سهام عدالت سال ۹۹ را واریز کرده‌اند. اما بقیه بانک‌ها همچنان یا سود سهام عدالت را واریز نکرده‌اند و یا تنها بخشی از سهامداران سود خود را دریافت کرده‌اند.

مدیرعامل شرکت سپرده گذاری مرکزی هم از ارسال اطلاعات حساب کلیه مشمولان سهام عدالت به بانک‌ها خبر داده و گفته بود «شماره حساب دارندگان سهام عدالت به بانک‌های عامل ارسال شده و بر اساس اعلام سیستم بانکی، نهایتا طی روز جاری (۲۱ اسفند) این سود به حساب مشمولان سهام عدالت واریز می‌شود.»

پیگیری‌ها و گزارش‌های مردمی نشان می‌دهد از ظهر امروز واریز سود سهام عدالت آغاز شده است و همچنان ادامه دارد. برخی از دارندگان سهام عدالت سود سال ۹۹ را دریافت کرده‌اند و برخی دیگر همچنان منتظر واریز سود از طرف بانک هستند.

کدام بانک‌ها سود سهام عدالت واریز کرده‌اند؟

بر اساس گزارش مخاطبان، بانک‌ آینده، مسکن، تجارت، رفاه و پاسارگاد جزو بانک‌هایی هستند که تا این لحظه سود سهام عدالت سال ۹۹ را واریز کرده‌اند. اما بقیه بانک‌ها همچنان یا سود سهام عدالت را واریز نکرده‌اند و یا تنها بخشی از سهامداران سود خود را دریافت کرده‌اند.

بر اساس گزارش مردم، بقیه بانک‌ها سود سهام عدالت را هنوز واریز نکرده‌اند و یا سود همه مشمولان به حساب آنها نرفته است.

 

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها