کدخبر: 9948

اخبار حوادث|فارس به خون کشیده شد| آمار مصدومین اعلام شد

انفجار وحشتناک در فارس| آمار مصدومین اعلام شد

رییس مرکز فوریت‌های پزشکی استان فارس با بیان اینکه ۹ نفر از مصدومان این حوادث ساکن شهرستان شیراز بوده‌اند، گفت: ۱۱ مصدوم دیگر در شهرستان‌های فسا و لارستان، براثر انفجار ترقه، مصدوم شده‌اند.

محمدجواد مرادیان در گزارشی از وضعیت حوادث مربوط به چهارشنبه آخر سال، گفت: آمارهای استخراج شده تا ساعت ۲۲ شامگاه شنبه ۲۱ اسفند حاکی از مصدومیت ۲۰ شهروند در استان فارس بر اثر انفجار ترقه بوده است.

مرادیان با یادآوری اینکه ۹ نفر از مصدومان این حوادث ساکن شهرستان شیراز بوده‌اند، گفت: ۱۱ مصدوم دیگر در شهرستان‌های فسا و لارستان، براثر انفجار ترقه، مصدوم شده‌اند.

رئیس مرکز اورژانس فارس ادامه داد: ١٩ نفر از این مصدومین به بیمارستان منتقل شدند که ٨ نفر از آنان در شیراز و ١١ نفر دیگر در شهرستان‌های فسا و لار، تحت درمان هستند.

مرادیان با اشاره به وقوع یک مورد مصدومیت از ناحیه چشم در شیراز، گفت: یک مورد قطع عضو و ۶ مورد سوختگی ناشی از انفجار ترقه تا شامگاه شنبه ۲۱ اسفند ثبت شده است.

رئیس مرکز اورژانس استان فارس خاطرنشان کرد که همه ۱۱ مصدوم ناشی از انفجار ترقه در شهرستان‌های لارستان و فسا، دچار درجاتی از سوختگی شده‌اند.

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها