کدخبر: 636

خبرمهم /7 دختربچه زیر 10 سال به قتل رسیدند

در ۱۰سال گذشته ۸ دختر ۷ ساله در سراسر ایران به قتل رسیدند که در میان آنها قتل پارمین توسط پدرش رخ داده بود.

در این دورانی که ما زندگی میکنیم قتل میتواند به انگیزه های مختلفی انجام شود. قتل میتواند به علت دزدی، حسادت، کلاهبردای، زورگیری و .. انجام شود. در سالهای اخیر قتل های متعدد و عجیبی در نیروی انتظامی کشف می شود. قتل فرزند به دست پدر، خواهر به دست برادر، مرد به دست زن، قتل های زنجیره ای و خانوادگی و ..

سن پایین قربانی در جنایات، فارغ از جنسیت آنها به جهت اینکه نقش قربانی در وقوع بزه بی‌اثر بوده است و یک انسان پاک و بیگناه به قتل رسیده؛همیشه برای اقشار جامعه تلخ و دردناک است.

در این گزارش ۸ پرونده قتلی را که در آن دختران ۷ ساله قربانی شدند بازخوانی می‌کنیم.ساعت یک بامداد روز پنجشنبه ۲۰ تیر ماه ۹۸ فوت یک کودک هفت ساله در بیمارستان شهر جم به پلیس گزارش شد.

با حضور کارآگاهان پلیس آگاهی فردی به هویت محمود با معرفی خود به عنوان پدر دختر فوت شده گفت: پارمین را به اندازه تمام دنیا دوست داشتم ساعت ۸ شب بیرون آمدیم تا برایش مرغ مینا بخرم، یک ساعت بعد او را در بغلم خفه کردم تا از این دنیا آزاد و به بهشت برود.

سردار خلیل واعظی در جمع خبرنگاران اظهارکرد: مردی که در یک تصمیم آنی دختر ۷ ساله خود را خفه کرده بود تسلیم پلیس شد.

سردار واعظی با ابراز تاسف شدید از این حادثه بیان کرد: پرونده متهم که شاغل در یکی از شرکت‌های زیر مجموعه پتروشیمی عسلویه و ساکنان جم می‌باشد.

یک سال بعد از قتل پارمین، پدر او اقدام به خودکشی کرد و به زندگی خود پایان داد.

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها