کدخبر: 636

قتل های زنجیره ای در چهارباغ همه را ترساند+جزئیات مهم

5 پسر دانش‌آموز وقتی نتوانستند خانواده‌شان را راضی کنند که برای آنها موتورسیکلت بخرند، تصمیم گرفتند باند سرقتی تشکیل دهند و موتورسیکلت سرقت کنند.​

قتل زنجیره ای این بار در چهارباغ اتفاق افتاد و همه را شوکه کرد. قتل چند نفر  توسط 5 پسر به دلیل سرقت موتورسیکلت . قتل  پسران جوان مدعی شده‌اند نمی‌دانستند طعمه‌هایشان با شلیک گلوله ساچمه‌زن فوت می‌کنند. در این قتل زنجیره ای 2 نفر به قتل رسیدند. اخبار قتل های زنجیره ای و خانوادگی و را با ما دنبال کنید.

پرونده مربوط به قتل های پنج پسر نوجوان در عرب‌آباد است. پنج پسر دانش‌آموز وقتی نتوانستند خانواده‌شان را راضی کنند که برای آنها موتورسیکلت بخرند، تصمیم گرفتند باند سرقتی تشکیل دهند و موتورسیکلت سرقت کنند.

آنها با هفت میلیون تومان پس‌انداز خود یک قبضه تفنگ وینچستر ساچمه‌ای خریدند و در جریان سرقت ها مرتکب قتل دو نفر شده و مرد جوانی را تا یک‌قدمی مرگ بردند.

او پس از بهبودی از بیمارستان در شکایت خود گفت: متهمان مرا تعقیب کرده و با خودرو چند بار به موتورم زدند که وقتی توقف کردم با اسلحه دو گلوله به سمتم شلیک کرده و من بیهوش شدم. وقتی به هوش آمدم در بیمارستان بودم.

به‌طور معجزه‌آسایی با کمک یک عابر از مرگ نجات پیدا کردم.  دو پسر دانش‌آموز که عامل این دو جنایت هستند، مدعی شده‌اند نمی‌دانستند طعمه‌هایشان با شلیک گلوله ساچمه‌زن فوت می‌کنند و تصورشان این بود که آنها فقط زخمی می‌شوند.

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها