کدخبر: 726

حادثه وحشتناک در مترو؛ متروی قیطریه آتش گرفت!

مترو قیطریه تهران دقایقی پیش دچار آتش سوزی شد.

مترو قیطریه تهران دقایقی پیش دچار آتش سوزی شد.

دقایقی پیش حادثه آتش سوزی در مترو قیطریه تهران به سازمان آتش نشانی تهران مخابره شده و تیم های امدادی برای مهار این آتش سوزی به مترو قیطریه اعزام شدند.

سید جلال ملکی سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران با اعلام حادثه آتش سوزی در مترو قیطریه تهران عنوان داشت که تیمی از سازمان آتش نشانی برای مهار آتش به محل اعزام شدند.

ساعت 15:27 آتش سوزی در خیابان شریعتی به آتش نشانی گزارش شد که این آتش سوزی در دهانه ورودی مترو قیطریه اتفاق افتاده بود.

جلال ملکی سخنگوی سازمان آتش نشانی در توضیح این حادثه گفت:«بعد از اینکه وقوع آتش سوزی گزارش شد،آتش نشانان از ایستگاه شش به محل حادثه اعزام شدند.آتش سوزی در در قسمت ورودی در مترو،در همان بالای پله ها قسمت ورودی اتفاق افتاده بود.در دهانه ورودی مترو دو مغازه کوچک سوپر مارکت و اغذیه ذرت مکزیکی دچار آتش سوزی شده بودند که از یک مغازه آتش به مغازه دیگر سرایت کرده بود.هر دو مغازه به متراژ 12 متر بودند و آتش در آن کامل شعله ور نبود. دود در دهانه ورودی تا پاگرد اولیه سرایت کرده بود که برای اطمینان مدتی مسدود شد تا مشکلی برای تردد مسافران پیش نیاید.درب شمالی برای دقایقی بسته شد و از تردد جلوگیری شد.اما تردد از درب جنوبی ادامه داشت.این حادثه مورد مورد مصدومیت نداشته است.»لوگیری شد.اما تردد از درب جنوبی ادامه داشت.این حادثه مورد مورد مصدومیت نداشته است.»

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها