کدخبر: 11027

دیدگاه میثم شکری ساز درباره فواید کسب و کارهای کوچک

 

اگر شما هم از آن دسته افرادی هستید که تصور می کنید بازار کار کارمندی برای شما مناسب نیست چرا که دارید فرصت های بهتری را از دست می دهید، می توانید به آینده و موفقیت خود امیدوار باشید. برای راه اندازی یک کسب و کار شخصی نیاز به سرمایه بسیار زیادی وجود ندارد و شما به صورت مستقل و فردی نیز می توانید این کار را انجام دهید. مزایای راه اندازی بیزنس های کوچک بسیار زیاد است. در واقع دکتر میثم شکری ساز به عنوان یکی از افرادی شناخته می شود که در بسیاری از موارد اشخاص را تشویق به راه اندازی این دسته از بیزنس ها می کند. اما مزایای داشتن یک بیزنس کوچک چیست؟ این سوالی است که در ادامه بر اساس نظرات و باورهای دکتر میثم شکری ساز به آن پاسخ خواهیم داد. 

فرصت های مالی بیشتری خواهید داشت

میثم شکری ساز در بسیاری از دوره ها و برخی از کتاب های خود بیان می کنند که اشخاص صاحب بیزنس 

(حتی بیزنس های کوچک) نسبت به سایر افرادی که در سازمان ها به صورت کارمندی در حال فعالیت هستند می توانند موقعیت های بهتری برای کسب درآمد داشته باشند. در واقع شما می توانید سیاست های خود را عوض کنید. کسب و کار شما مانند یک سازمان حقوق ثابت نخواهد داشت و همه چیز به تلاش شما باز می گردد. پس در صورتی که حس می کنید می خواهید فرصت های مالی بیشتری داشته باشید، داشتن یک بیزنس هرچند کوچک از سوی دکتر میثم شکری ساز به شما توصیه می شود.

توضیح استقلال از دیدگاه دکتر میثم شکری ساز برای بیزنس های کوچک

وجود شخصی به نام رئیس شاید برای ما خوش آیند نباشد. ما برای خودمان کار می کنیم. در نهایت نیز درآمدی را داریم که خودمان برایش تلاش کرده ایم. این توضیح در خصوص بیزنس های کوچک که از سوی دکتر میثم شکری ساز بیان می شود، می تواند برای بسیاری یک الگو باشد تا از کار برای دیگران دست بکشند و به راه اندازی کسب و کار خود تشویق شوند. این در حالی است که مسئولیت ها در بیزنس های کوچک بسیار زیاد است. پس می توان گفت که اگر به دنبال مسئولیت کم و درآمد تضمین شده هستید، باید در یک سازمان استخدام شوید. در صورتی که فکر می کنید می توانید مسئولیت بیشتری را داشته باشید و برای درآمد بیشتر تلاش می کنید، باید به فکر راه اندازی یک کسب و کار شخصی داشته باشید.

بیزنس کوچک و امنیت شغلی از دیدگاه دکتر میثم شکری ساز

عدم وجود امنیت شغلی در بسیاری از سازمان ها یکی از دلایل کارمندان به شمار می رود. برای مثال شما با دریافت وام از بانک تضمین می کنید که سر موعد بازپرداخت داشته باشید، این در حالی است که مدیر شما هیچ تضمینی نمی دهد که با شما کار را ادامه دهد! خود این مثال بیان کننده اهمیت و برتری بیزنس کوچک نسبت به کار کارمندی می باشد و بسیاری را تشویق می کند تا به این شیوه برای کسب درآمد فکر کنند. شما در بیزنس کوچک نمی توانید خودتان را اخراج کنید! نگران تعدیل نیرو نیستید! شما تنها و تنها به درآمد بیشتر فکر می کنید و در نهایت می توانید به نتایج بهتری دست پیدا کنید. دستاوردها، موفوقیت ها و تلاش شما در زندگی شخصی ملموس بوده و همین مسئله باعث می شود تا بتوانید احساس بهتری داشته باشید.

می توانید خدمات اجتماعی ارائه بدهید

آیا تصور می کنید که خدمت یا محصولی وجود دارد که نیاز جامعه یا سازمان های بزرگ را تامین می کند؟ پس شما یک گنج را پیدا کرده اید که هیچ گاه به اتمام نخواهد رسید! تنها لازم است که به دنبال راه اندازی یک بیزنس کوچک باشید تا بتوانید به بهترین نتایج دست پیدا کنید. در نظر داشته باشید که اشخاص و شرکت ها نیازمند دریافت خدمات و محصولات مورد نیاز هستند. اگر شما بتوانید این خدمات یا محصولات را در قالب یک بیزنس کوچک ارائه کنید، می توانید انتظار داشته باشید که کسب درآمد برای شما بهتر و بیشتر خواهد شد.

تبلیغات در دنیای مدرن بسیار کم هزینه تر و پر بازده تر است

تبلیغات یکی از مسائل مهمی است که دکتر میثم شکری ساز در طول سال های گذشته تحقیقات بسیار زیادی را در خصوص آن انجام داده است. در واقع می توان گفت که ایشان به نتیجه رسیده اند که شما می توانید با تبلیغات پر بازده، بیزنس کوچک خود را پر سود کنید. در این راه می توانید از شبکه های اجتماعی استفاده کنید. اینترنت، بیلبورد، باید در خصوص تبلیغات و روش های اثر گذاری آن تحقیق کرده و در نهایت محصولاتی را در بازار عرضه کنید که بیشترین میزان بازده را داشته باشند.

2

چرا دکتر میثم شکری ساز مشوق راه اندازی کسب و کارهای شخصی هستند؟

دکتر میثم شکری ساز، به عنوان یک شخص با تحصیلات آکادمیک در خصوص بازارها، کارآفرینی و مدیریت هستند. ایشان بیشتر از 32 سابقه اجرایی داشته و می توانند به خوبی به کسب و کارها کمک کنند تا رشد پیدا کنند. مشاوره در دستگاه های دولتی و آشنایی کامل با بوم کسب و کارهای ایرانی، ایشان را به این نتیجه رسانده که راه اندازی یک بیزنس کوچک می تواند بسیار بهتر باشد از شروع به کار در یک سازمان به عنوان کارمند. البته خود شخص نیز باید ریسک ورود به چنین راهی را بپذیرد. در مسیر این کار می توانید از دوره ها میثم شکری ساز و کتاب هایی استفاده نمایید که از سوی وی توصیه شده اند. این کتاب ها به شما کمک می کنند تا بتوانید به نتایج بهتری دست پیدا کنید.

نتیجه گیری نهایی

راه اندازی بیزنس های کوچک را می توان یکی از مهم ترین نیازها در جامعه دانست که امروزه بسیار مورد توجه قرار گرفته است و شما می توانید از این موقعیت بیشترین استفاده را داشته باشید. ما در این مقاله با شما همراه بودیم تا نظرات دکتر میثم شکری ساز در خصوص مزایای راه اندازی کسب و کارهای شخصی و خصوصی را در اختیار شما قرار دهیم و در خصوص استفاده از این موقعیت نیز با شما همراه بودیم.

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها