کدخبر: 11650

همراه مکانیک: مهیا کردن شرایط خرید قسطی خودرو، تحویل در کمتر از 48 ساعت

به نقل از رسانه خبر فوری با توجه به افزایش افسارگسیخته قیمت خودروها، خرید برای اکثر خانواده‌ها با مشکلاتی همراه شده است. در این شرایط فرصت خرید اقساطی خودرو در همراه مکانیک به عنوان یک روش ایده آل برای خانواده‌ها و افرادی که مایل به خرید خودرو هستند و شرایط خرید نقدی را ندارند، بسیار کارآمد است.

در همراه مکانیک، فروش لیزینگی خودرو قسطی برای تمام خودروهای پرفروش و با رده قیمتی مناسب در الگوهای مختلف پیش قسط و اقساط به شکلی عرضه شده که اقشار مختلف جامعه، از عهده آن برآیند. در ادامه با ما همراه باشید تا نگاهی به فرمول و فرآیند خرید اقساطی ماشین در همراه مکانیک بیندازیم.

خرید اقساطی خودرو

پیش از هر چیزی لازم به ذکر است که در این مجموعه امکان خرید قسطی ماشین‌های ایرانی مدل 1395 به بالا و همین طور ماشین‌های خارجی مدل 2015 به بالا فراهم شده است. به این ترتیب شما امکان خرید اقساطی خودرو کارکرده را داشته و می‌توانید به راحتی با میزان بودجه اولیه و پرداخت اقساط ماهیانه خود، ماشین مورد علاقه ‌تان را خریداری کنید.

به طور مثال علاقه مندان به خرید خودروی کوییک آر یا کوییک S، خودروهای پژو 206 و ... می‌توانند به راحتی ماشین مورد نظر خود را از این طریق به شکل اقساطی خریداری کنند.

با توجه به دریافت چک برای پرداخت اقساط، نیازی به معرفی ضامن نبوده و مشکلات مربوط به پیدا کردن ضامن و مراحل آن را به هیچ وجه در این فرایند تجربه نخواهید کرد. البته در نظر داشته باشید که برای مبالغی از تسهیلات نیازی به ضامن نبوده و برای مبالغ بالای 100 میلیون تومان، نیاز به معرفی ضامن به همراه چک خواهد بود.

در همراه مکانیک با یک نمایشگاه آنلاین خودروهای نو و کارکرده روبرو هستیم. با این ویژگی ممتاز که تمام خودروهای کارکرده نمایشگاه آنلاین همراه مکانیک که برای فروش نقدی یا اقساط معرفی شده‌اند، به وسیله کارشناسان حرفه‌ای تست و بررسی شده و سلامت فنی و ظاهری آن‌ها مورد اطمینان است. این بزرگترین چالش خرید خودرو دست دوم را که عدم اطمینان از سلامت فنی خودرو است، برطرف می‌کند.

جالب است بدانید که همراه مکانیک ضمانتی نیز در این خصوص در نظر گرفته و در صورتی که ایرادات فنی یا ظاهری خودرو از چشم کارشناسان مجموعه دور مانده و موجب خسارت به خریدار شود، این خسارت از سوی گروه فنی مجموعه مرتفع خواهد شد.

شرایط خرید اقساط خودرو

برای خرید قسطی ماشین، لازم است که حداقل 50 درصد مبلغ کلی خودرو اقساطی را داشته باشید. به این شکل می‌توانید 50 درصد دیگر را از تسهیلات استفاده کرده و به صورت قسطی پرداخت کنید.

نکته: لازم به ذکر است که حداقل مبلغ در نظر گرفته شده برای تسهیلات، معادل 50 میلیون تومان است و خودروهای انتخابی به این شکل باید حداقل مبلغ 100 میلیون تومان را داشته باشند.

مدل‌های بازپرداخت اقساط برای خرید ماشین اقساطی، در الگوهای

  • یک ساله
  • دو ساله
  • سه ساله

2

بوده و چک‌های سه ماهه از مشتری دریافت خواهد شد. به این معنا که شما باید برای هر سه ماه پرداخت قسط، یک چک به مجموعه ارائه دهید. به این شکل در صورتی که از دوره پرداخت اقساط یک ساله استفاده کرده باشید، 4 چک به فواصل سه ماهه از شما دریافت خواهد شد. لازم به توضیح است که نرخ سود سالیانه این اقساط، مطابق با مصوبه بانک مرکزی خواهد بود و از این جهت می‌توانید اطمینان خاطر داشته باشید.

فرآیند خرید اقساطی خودرو

برای خرید قسطی ماشین، کافی است که در وب سایت به صفحه ثبت درخواست وارد شده و روی گزینه "خرید اقساطی خودرو" کلیک کنید. پس از آن باید اطلاعات خواسته شده از جمله مبلغ بودجه اولیه یا همان پیش پرداخت، میزان تسهیلات و مدت زمان بازپرداخت را تعیین کنید.

3

سپس می‌توانید روی گزینه "جستجوی خودرو" کلیک کرده و کلیه خودروهایی که با بودجه و مدل پرداخت شما سازگاری دارند، فهرست خواهند شد. به این شکل می‌توانید خودروی مورد نظر خود را از میان آن‌ها انتخاب کنید. سپس به صفحه اطلاعات تماس وارد شده و باید اطلاعات شخصی خود را در آن ثبت کنید. پس از ثبت کامل اطلاعات در کمترین زمان کارشناسان با شما تماس گرفته و باقی مراحل خرید ماشین اقساطی به سادگی طی خواهد شد.

نکته: در صورتی که خودروی مورد علاقه شما در این فهرست نبود، جای نگرانی نیست. گزینه‌ای با عنوان "خرید به پیشنهاد همراه مکانیک" برای چنین شرایطی در نظر گرفته شده است. برای اطلاعات بیشتر ازخرید اقساطی خودرو اینجا کلیک کنید.

کلام آخر

با توجه به شرایط عالی لیزینگ خودرو معرفی شده، خرید خودرو دیگر رویایی دست نیافتنی نیست. شما می‌توانید به راحتی با داشتن نیمی از مبلغ خودروی مورد علاقه خود، با خرید اقساطی خودرو کارکرده یا نو، شرایط پرداخت تسهیل شده‌ای را تجربه کنید. تحویل سریع و دریافت تسهیلات راحت، باعث خواهد شد تا هموطنان ایرانی بهترین خرید اقساطی ماشین را در همراه مکانیک با همراهی کارشناسان مجموعه داشته باشند.

منبع : خبر فوری

 

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها