کدخبر: 13427

بهترین پرینترهای سه بعدی در سال 2021

 بهترین پرینترهای سه بعدی در سال 2021

بهترین پرینتر سه بعدی زیر 200 دلار

پرینتر سه بعدی Ender 3

پرینتر سه بعدی Ender 3

پرینتر سه بعدی Ender 3  محصولی از شرکت کریلیتی می باشد. این پرینتر بسیار محبوب و از پرفروش ترین پرینتر های سه بعدی است.Ender 3  کریلیتی یک پرینتر ساده و مبتدی با استفاده آسان است که می تواند پرینت های عالی تولید کند. این دستگاه بسیار با کیفیت بوده و دقت و سرعت بالایی دارد و با توجه به امکاناتی که دارد بسیار مقرون به صرفه می باشد. البته پرینتر سه بعدی Ender 3 جزو پرینترهای کوچک و متوسط سایز می باشد . ابعاد پرینت قطعه در این پرینتر 22 در 22 در ارتفاع 25  سانتی متر می باشد. جنس بدنه از نوع فلزی و آلومینیومی به همراه سیستم حرکتی با استفاده از پروفیل های وی اسلات و چرخهای روکش دار می باشد پرینتر سه بعدی Ender 3 به صورت نیمه مونتاژ بوده و به راحتی کامل نصب شده و آماده استفاده می گردد. 

 بهترین پرینتر سه بعدی زیر 300 دلار

پرینتر سه بعدی Ender 3 v2

پرینتر سه بعدی Ender 3 v2

پرینتر سه بعدی Ender 3 V2 کریلیتی یکی از جدیدترین پرینترها از سری خانواده Ender می باشد که محبوبیت بسیاری کسب کرده و یک مدل تایید شده در کلاس جهانی می باشد و بسیار تلاش شده تا نقاط ضعف پرینتر کریلیتی اندر 3 در این مدل بر طرف شده باشد.

همانند پرینتر سه بعدی Ender 3  ابعاد پرینت سه بعدی قطعه Ender3 V2  22 در 22 در ارتفاع 25 سانتی متر می باشد ، در پرینتر سه بعدی کریلیتی اندر 3 ورژن 2 از درایورهای TMC2208 استفاده شده که این پرینتر را به یک پرینتر بی صدا تبدیل کرده است. قابلیت تنظیم سفتی و شلی تسمه های محور X و Y از دیگر ویژگیهای این پرینتر سه بعدی است. دقت بالا و سرعت بالا و داشتن قابلیت هایی از جمله ادامه پرینت بعد از قطعی برق، باعث پر طرفدار شدن پرینتر کریلیتی اندر 3 ورژن 2 شده است .هیت بد این پرینتر دارای شیشه ای از نوع تمپر نشکن همراه با Carborundum  است که باعث گرمایش سریعتر و یکنواخت تر و چسبندگی بهتر قطعه می شود. در مدت زمان فقط  5 دقیقه زمان نیاز دارد تا هیت بد این پرینتر  به 110 درجه سانتیگراد می رسد.

 مهمترین تغییر Ender 3 V2 نسبت به Ender 3 تغییر کامل سیستم کاربری می باشد که شامل یک نمایشگر تمام رنگی بسیار جذاب با گرافیک بالا و بهبود منو ها و اطلاعات نمایشی و کاربری بسیار راحت می باشد که کنترل کامل بر روی تمامی مراحل پرینت توسط کاربر را موجب می شود.

پرینتر سه بعدی ET4Pro

پرینتر سه بعدی آنت مدل ET4 Pro ساخت کمپانی آنت چین، بسیار کارآمد ، با کیفیت، بسیار بی صدا و نیز دارای سرعت پرینت بالایی می باشد. ابعاد پرینت قطعه در این پرینتر  22 در 22 در ارتفاع 25 سانتی متر می باشد. بدنه فلزی و آلومینیومی و فضای کاری دستگاه بصورت باز می باشد. این پرینتر به صورت نیمه مونتاژ بوده و در زمان حدود ۱۰ دقیقه کامل نصب و آماده استفاده می گردد. دارای یک نمایشگر لمسی و رنگی ۲٫۸ اینچی می باشد. این پرینتر سه بعدی دارای سنسور القایی بوده و به صورت اتوماتیک مراحل تنظیم میز یا همان بدلولینگ را انجام میدهد.

مهمترین مزیت این پرینتر استفاده از درایور موتور TMC2208 در آن می باشد که جایگزین A4988 گردیده است و باعث فوق العاده بی صدا بودن این پرینتر شده است. همچنین این پرینتر دارای سنسور تشخیص قطع برق است که می تواند ادامه پرینت پس از اتصال مجدد برق را انجام دهد و به صورت خودکار هم به ادامه پرینت بر می گردد. دارای طراحی ایمن در برابر جریان اضافه بار بیش از اندازه می باشد . عملکرد پرینت به صورت آفلاین ارتقاء یافته است. کافی است فایل را در کارت حافظه کپی و آن را به دستگاه متصل نمود.

بهترین پرینتر سه بعدی زیر 400 دلار

پرینتر سه بعدی ET5Pro

پرینتر سه بعدی آنت مدل Et5 pro نیز ساخت کمپانی آنت چین و مدل بزرگتری از Et4 Pro می باشد. این پرینتر سه بعدی بسیار کارآمد ، با کیفیت، بسیار بی صدا و نیز دارای سرعت پرینت بالایی می باشد. ابعاد پرینت قطعه در این پرینتر  30 در 30 در ارتفاع 40 سانتی متر می باشد. بدنه فلزی و آلومینیومی و فضای کاری دستگاه بصورت باز می باشد. این پرینتر به صورت نیمه مونتاژ بوده  و در زمان حدود ۱۰ دقیقه کامل نصب و آماده استفاده می گردد. دارای یک نمایشگر لمسی و رنگی 3.5 اینچی می باشد. هم چنین این پرینتر سه بعدی دارای سنسور القایی بوده و به صورت اتوماتیک مراحل تنظیم میز یا همان بدلولینگ را انجام میدهد.

مهمترین مزیت این پرینتر استفاده از درایور موتور TMC2208 در آن می باشد و باعث فوق العاده بی صدا بودن این پرینتر شده است.

این پرینتر سه بعدی دارای سنسور تشخیص اتمام فیلامنت  و شکستگی فیلامنت می باشد و با زنگ هشدار کاربر را مطلع می سازد. سنسور تشخیص قطع برق و نیز توانایی ادامه پرینت نیز از دیگر قابلیتهای آن است.

 بهترین پرینتر سه بعدی زیر 500 دلار

پرینتر سه بعدی CR-10smart

پرینتر سه بعدی CR-10smart

پرینتر سه بعدی CR-10 Smart از شاهکارهای شرکت کریلیتی Creality می باشد. زیبایی ظاهری به همراه کیفیت بی نظیر ، این پرینتر را بسیار پرطرفدار کرده است. طراحی ظاهری این پرینتر بسیار فوق العاده و زیبا می باشد. از جمله ویژگی های این پرینتر بی صدا بودن و دلیل آن استفاده از فن و منبع تغذیه بدون صدا می باشد . پرینتر سه بعدی CR-10 Smart با کمترین میزان مصرف انرژی و ضریب ایمنی بالا حتما یکی از بهترین ها در بین انتخاب های موجود دوستان و علاقه مندان به پرینتر سه بعدی می باشد 

ابعاد پرینت قطعه در این پرینتر 30 در 30 در ارتفاع 40 سانتی متر می باشد، این پرینتر سه بعدی در هنگام پرینت دقت و سرعت  و کیفیت بالایی دارد و از ویژگی های دیگر آن می توان به ادامه پرینت بعد از قطعی برق و بهره بردن از سیستم WIFI و استفاده از سیستم  اتولولینگ آپدیت شده اشاره کرد. جنس بدنه از نوع فلزی است. استفاده از پروفیل های آلومینیومی و چرخ های وی اسلات حرکتی روان و دقیق را در این پرینتر ایجاد میکند.

در طراحی این پرینتر برای کاهش لرزش و افزایش کیفیت پرینت قطعات بلند نگهدارنده هایی برای محور Z در نظر گرفته شده که به صورت اریبی نصب می شوند . از ویژگی های این پرینتر سه بعدی عالی و خوش ساخت قابلیت WIFI  و کنترل از راه دور پرینت می باشد که استفاده از پرینتر را بسیار راحت تر کرده است ، استفاده از آن اینگونه است که اپراتور دستگاه با استفاده از نرم افزار Cloud App شرکت Creality  می تواند مدل های سه بعدی مورد نظر خود را آپلود کرده و پرینت قطعه را از راه دور کنترل نماید.

صفحه نمایش 4.3 اینچی این پرینتر تمام لمسی با گرافیک عالی و رنگی این می باشد. در پرینتر سه بعدی CR-10 smart اگر از صفحه نمایش به مدت نیم ساعت استفاده ای نشود بصورت اتوماتیک کم نور شده و همچنین بعد از اتمام پرینت، نمایشگر به صورت اتوماتیک خاموش می شود. این امر باعث کاهش مصرف انرژی و افزایش طول عمر نمایشگر می شود.سنسور تشخیص شکستگی ،خرابی و یافرسودگی فیلامنت در این پرینتر سه بعدی CR-10 smart دارای استفاده شده است که هنگام فعال شدن آن پرینتر به طور خودکار پرینت را قطع میکند. هم چنین پرینتر سه بعدی CR-10 smart دارای سنسور تشخیص قطع برق است که در هنگام وصل برق پرینتر مجددا شروع بکار میکند. هیت بد این پرینتر دارای شیشه ای از نوع تمپر نشکن همراه با Carborundum  است .

بهترین پرینتر سه بعدی زیر 600 دلار

پرینتر سه بعدی Ender5 Plus

پرینتر سه بعدی Ender5 Plus

پرینتر سه بعدی  creality Ender 5 Plus  نسخه بروز شده و بزرگتر پرینتر خوب  Ender 5 از سری خانواده Ender می باشد که با همان قاب مکعبی و تو پر طراحی  وساخته شده است  که می تواند قطعاتی با ابعاد 35 در 35 در ارتفاع 40 سانتی متر پرینت کند.

از جمله مزایای پرینتر سه بعدی کریلیتی Ender 5 Plus دقت و سرعت وکیفیت بالا در هنگام پرینت قطعات و داشتن قابلیت هایی از جمله ادامه پرینت بعد از قطعی برق است. یکی از مزیت های سری پرینتر های Ender   پروژه اوپن سورس (منبع باز) بودن آنها می باشد که باعث محبوبیت بیشتر انها شده است. این پرینتر به صورت نیمه مونتاژ می باشد و پس از آنباکس کردن قطعات طبق به راحتی کامل نصب و آماده استفاده می گردد. در پرینتر سه بعدی Ender 5 Plus از سنسوربا کیفیت Bl-touch استفاده شده است که لولینگ اتوماتیک را در این پرینتر به راحتی انجام میدهد. در پرینتر سه بعدی Ender 5 Plus کریلیتی از سنسور تشخیص فیلامنت استفاده شده که در هنگام اتمام فیلامنت یا شکستن فیلامنت پرینت مدل را تا تعویض مجدد فیلامنت نگه می دارد که باعث می شود سطح صاف پرینت مدل از دست نرود. این پرینتر مجهز به صفحه نمایش لمسی 4.3 اینچی بوده و دارای پرینتر سنسور تشخیص قطع برق است که ادامه پرینت پس از وصل مجدد برق را امکان پذیر می کند.

 

 

 

 

 

 

 

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها