کدخبر: 13755

بسته های آموزش تخصصی تعمیرات لپ تاپ و کامپیوتر با طعم لیمو

 

دوره آموزش تعمیرات لپ تاپ و کامپیوتر لیمو با مدرک بین‌ المللی

دوره آموزش تعمیرات لپ تاپ و کامپیوتر با مدرک بین‌المللی فقط در آموزشگاه‌های معتبر مانند آموزشگاه پل برگزار می‌شود. لازم است که در هنگام انتخاب آموزشگاه جهت فراگیری آموزش‌های لازم تعمیرات لپ تاپ و کامپیوتر، دقت کافی داشته باشید. در واقع سعی کنید آموزشگاهی را انتخاب کنید که علاوه بر متخصصان و مدرسان حرفه‌ای، مدرک رسمی فنی و حرفه‌ای را به شما ارائه دهند. از این رو کارآموزان می‌توانند تمامی آموزش‌های لازم را به صورت حرفه‌ای فرا گرفته و بلافاصله پس از اتمام دوره آموزشی، با دریافت مدرک به بازار کار معرفی شوند. شما می‌توانید با سپری کردن دوره آموزش تعمیرات لپ تاپ و کامپیوتر با مدرک بین‌المللی جهت عیب‌یابی و تعمیر تخصصی لپ تاپ مهارت کافی را بدست آورده و انواع مدل‌‌های مختلف سیستم‌ها را تعمیر کنید.

اگر شما هم به کارهای فنی علاقه دارید، در دوره آنلاین لیمو شرکت کرده و پکیج آموزشی آن را دریافت کنید. بهتر است بدانید که با شرکت در دوره لیمو و تدریس اساتید با تجربه قطعا به یک تعمیرکار حرفه‌ای تبدیل می‌شوید‌. امروزه امکان خرابی بخش سخت‌افزاری و نرم‌افزاری کامپیوترها و لپ تاپ‌ها به دلیل استفاده مکرر از آن‌ها بسیار زیاد است. بنابراین شروع کسب و کار در این حرفه می‌تواند بسیار پر سود باشد. جایگاه ویژه لپ تاپ‌ها و کامپیوترها به دلیل کاربرد به سزای آن‌ها در انواع کسب و کار است.

ویژگی دوره‌های آنلاین لیمو

دوره‌های لیمو که به صورت آنلاین در آموزشگاه پل برگزار می‌شود، دارای معیارهای مختلفی از جمله موارد زیر می‌باشد.

  • تنوع آموزش‌ها و مهارت‌ها

  • قیمت مناسب دوره‌ها و تناسب آن با امکاناتی که در اختیار شما قرار داده می‌شود.

  • مهارت و تجربه اساتید کلاس‌ها

  • کیفیت دوره‌ها

  • اعتبار آموزشگاه پل و مدرک ارائه شده

5

مهم‌ترین ویژگی‌ دوره‌های آنلاین، دسترسی همگانی آن می‌باشد. این فناوری اینترنتی امکان دسترسی تمامی علاقه‌مندان در هر کجای ایران را فراهم کرده است. از دیگر ویژگی‌های برگزاری دوره‌های آنلاین این است که می‌توانید ویدئوهای ضبط شده را برای خود داشته باشید و در صورت از دست دادن یک یا چند جلسه از کلاس‌ها و یا  هر زمان که می‌خواهید آن‌ها را مشاهده کنید.

اخذ مدرک بین‌المللی آموزش تعمیرات لپ تاپ

یکی از تفاوت‌های قابل توجه در برگزاری دوره‌های حضوری و آنلاین، حذف رفت و آمد و صرفه‌جویی در زمان است. زمانی این مزیت بسیار قابل توجه قرار می‌گیرد که ترافیک و شلوغی شهرهای بزرگ را در نظر داشته باشیم. دوره‌های آنلاین لیمو در آموزشگاه فنی پل می‌تواند امکان ارتباط مستمر مدرس با کارآموزان را ایجاد کند. در صورتی که بخواهیم به ویژگی‌های منحصر به فرد یک آموزشگاه تعمیرات لپ تاپ و کامپیوتر بپردازیم، باید به معتبر بودن آن از سمت سازمان فنی و حرفه‌ای اشاره کنیم.

آموزشگاه فنی پل با اجرای دوره آموزش تعمیرات لپ و تاپ و کامپیوتر با مدرک بین‌المللی به عنوان بهترین مرکز تعمیرات در ایران شناخته شده است. مدرک بین‌المللی برای تمامی دوره‌های آموزشی ارائه می‌شود. این مدرک قابل ترجمه بوده و کارآموزان پس از اتمام دوره و اخذ مدرک می‌توانند به راحتی با آن جواز کسب گرفته و حتی برای کار به خارج از کشور مهاجرت کنند. مهاجرت همراه با یادگیری آموزش تعمیرات لپ تاپ می‌تواند برای شما امری بسیار با ارزش و پر سود باشد.

ابزارهای گوناگون یادگیری جهت آموزش تعمیرات لپ تاپ

دوره آنلاین لیمو، آموزش‌های خود را از طریق روش‌های مختلفی همچون اسلایدهای آموزشی، نمودار، تصاویر دیاگرام و... ارائه می‌دهند. این روش آموزش، روشی بین آموزش مجازی و آموزش سنتی است. از مزیت‌های این روش می‌توان به انعطاف‌پذیری، صرفه‌جویی در زمان و... اشاره کرد. بهره بردن از دوره‌های آنلاین با طعم لیمو، موجب تعامل بین مدرسان و فراگیران و جذابیت هر چه بیشتر آموزش آنلاین می‌شود. در صورت آموزش عملی نیز به ابزارهای مختلفی مانند پیچ گوشتی، پنس یا انبرک، گیره، دستبند آنتی استاتیک، سیم‌ چین، انبردست و دم باریک، قاب بازکن، لوپ و ذره‌بین، هویه، برس تمیزکننده قطعات، سیم لحیم مولتی‌متر و... نیاز است.

6

ویژگی یک آموزشگاه فنی و حرفه‌ای معتبر

در ابتدا باید مواردی که تعیین کننده کیفیت و شرایط یک آموزشگاه خوب هستند را بشناسید. در نتیجه برای شرکت در دوره آموزش تعمیرات لپ تاپ و کامپیوتر با مدرک بین‌المللی باید یک آموزشگاه معتبر با ویژگی‌های زیر را انتخاب کنید.

  1. تجهیزات و امکانات استاندارد و به روز

آموزشگاهی که دارای تجهیزات استاندارد و به روز باشد. در این صورت کارآموزان تمامی نکات آموزشی را در جدیدترین حالت ممکن آموزش دیده و با محیط واقعی کار آشنا می‌شوند. در نهایت می‌توانند کسب و کار موفق‌تری داشته باشند.

  1. اساتید با تجربه و مجرب

همان طور که می‌دانید قسمت بسیار مهمی از انتقال صحیح نکات آموزشی وابسته به یک استاد خوب است. مجتمع‌های فنی و حرفه‌ای با توجه به این امر باید تمامی اساتید حرفه‌ای و با تجربه را جهت تدریس جذب کنند. در نتیجه ناگفته نماند که مدرسان مرکز آموزش آنلاین پل، کاملا مورد تایید سازمان فنی و حرفه‌ای هستند.

  1. صدور مدرک بین‌المللی و معتبر

تمامی مدارکی که در یک آموزشگاه معتبر دریافت می‌کنید، باید مورد تایید سازمان فنی و حرفه‌ای کل کشور باشد. دریافت مدرک دوره لیمو از آموزشگاه فنی پل نیز به وسیله همین سازمان رسمی صادر می‌شود. از آن رو که سازمان فنی و حرفه‌ای کل کشور در گروه ILO قرار دارد، مدارک اخذ شده از این سازمان نیز در بیش از ۱۴۰ کشور در دنیا مورد تایید بوده و قابل قبول است. ناگفته نماند که در رشته‌های مختلف فنی و حرفه‌ای برای اخذ مجوزهای جواز کسب، دریافت این مدارک امری ضروری می‌باشد.

7

  1. دوره کارآموزی

یکی از دغدغه‌های تمامی افراد در دوره آموزش تعمیرات لپ تاپ و کامپیوتر با مدرک بین‌المللی، این است که علاوه بر آموزش تئوری، به صورت عملی نیز آموزش ببیند. مجتمع آموزشی پل علاوه بر آموزش آنلاین برای علاقه‌مندان آموزش حضوری نیز برگزار می‌کنند. در پایان شما می‌توانید به صورت کاملا تخصصی و حرفه‌ای با بازار کار آشنا شوید. آموزشگاه فنی وحرفه‌ای پل دارای تمامی ویژگی‌هایی که به آن‌ها اشاره کردیم می‌باشد. بنابراین می‌توانید با خیال راحت در دوره‌های آموزش تعمیرات لیمو شرکت کنید.

سخن آخر برای کسانی که علاقه به یادگیری مهارت های فنی و تخصصی ویژه بازار کار دارند

با اخذ مدرک معتبر فنی و حرفه‌ای از آموزشگاه پل، آینده خود را برای شروع یک کسب و کار پر سود تضمین کنید. در این مقاله سعی کردیم تمامی ویژگی‌های یک آموزشگاه فنی و حرفه‌ای خوب را در اختیار شما قرار دهیم. دوره آموزش تعمیرات لپ تاپ و کامپیوتر با مدرک بین‌المللی در کنار رعایت استاندارها می‌تواند شما را برای حرفه‌ای شدن حمایت کند. آموزش تعمیرات لپ تاپ و کامپیوتر با طعم لیمو در آموزشگاه فنی پل فرصتی استثنایی برای علاقه‌مندان به این حرفه محسوب می‌شود.

 

 

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها