کدخبر: 15698

شرکت حسابداری مالی کده

حسابداری به عنوان یک حرفه فراگیر در تمام دنیا و کاربرد آن در کسب و کارها بسیار محبوب است. حسابداری یک نیاز برای تمام کسب و کارها می باشد. کمتر کسب و کاری وجود دارد که به حساب و کتاب خود اهمیت ندهد و معمولا همه دوس دارند تجارتی بر مبنای نظم و اطلاعات شفاف داشته باشند و به کمک گزارشات مربوطه بتوانند تصمیم گیری کنند یا حد اقل از عملکرد خود آگاه باشند. یکی از روش های داشتن حسابدار و سپردن تمام امور مربوطه مانند مالیات و بیمه و حسابرسی، همکاری با شرکت حسابداری می باشد که می توان خدمات جامع زا آنها دریافت کرد. روش دیگر نیز کار کردن با اشخاص حقیقی و سنتی است که به صورت فردی خدمات مالیاتی و حسابداری ارائه می دهند و معمولا هر کس در زمینه خاصی فعالیت می کند و مهارت در آن دارد.

اعضای تشکیل دهنده شرکت حسابداری مدیران ارشد و خبره ای هستند که در زمینه های مختلف مالی و مالیاتی فعالیت دارند و در کنار خود کارشناسانی با همین تخصص دارند که بر امور اجرایی آنها کنترل و نظارت دارند و این یکی از ویژگی های مثبت شرکت حسابداری است که کیفیت خدمات حسابداری را افزایش می دهد. شرکت حسابداری مانند یک شخص حقیقی نیست و معمولا خدمات گسترده ای در زمینه مالی و مالیاتی ارائه می دهد. شرکت حسابداری به دلیل داشتن شخصیت حقوقی و اختصاص شناسه ملی و شماره ثبت رسمی به مراتب معتبر تر از شخصیت حقیقی است. این شرکت ها معمولا یک محل کار ثابت و مشخصی دارند و به مشتریان خود خدمات حسابداری و مالیاتی ارائه می دهند. امروزه به دلیل وضعیت نا مطلوب اقتصادی کار کردن با شرکت های حسابداری بسیار به صرفه است. اگر تناسب دستمزد این شرکتها با کیفیت خدمات آنها مقایسه شود، به صرفه بودن بهتر احساس می شود.

شرکتهای حسابداری به دلیل تخصصی بودن و انتخاب این حرفه به عنوان شغل اصلی خود و حجم بالای مشتریان، دستمزد و حقوق مناسب برای انجام امور مالی و مالیاتی و حسابداری شرکت ها دریافت می کنند. شما نیز در صورت نیاز به شرکت حسابداری برای انجام امور مالی و مالیاتی به طور جامع یا موردی، می توانید با شرکت حسابداری مالی کده تماس بگیرید و از مشاوران مالی و مالیاتی مجموعه مشاوره دریافت کنید.

شرکت حسابداری در تهران

شرکت حسابداری در تهران

نیاز به حسابداری و استفاده از کاربردهای آن در کسب و کارها به محدوده جغرافیایی خاصی محدود نیست و همه واحدهای اقتصادی با توجه به حجم و نوع فعالیت خود و شرایط حاکم بر آنها نیاز به انجام امور حسابداری خود دارند. معمولا شهرهای بزرگ مانند تهران مشکل نیروی انسانی در حوزه حسابداری ندارند و کم و بیش می توان با افراد متخصص و خبره در این حوزه در ارتباط بود اما شهرهای کوچکتر معمولا برای استخدام حسابدار و انجام امور مالی خود به چالش کشیده می شوند. برخی از آنها برای دریافت خدمات مالی و مالیاتی به ناچار مجبور با همکاری با حسابداران و مشاوران مالیاتی کم تجربه می شوند و برخی نیز به صورت سنتی و دفتری حساب و کتاب خود را مدیریت می کنند که در نهایت با محدودیت هایی رو به رو خواهند شد.

به همین موجب در سالهای اخیر و به خصوص با شیوع بیماری کرونا بسیاری از کسب و کارها امور خود را دور کاری کردند و حسابداری نیز از آن مستثنا نیست. برای مثال شرکت حسابداری در تهران برای انجام امور داخل شهر تهران مشکلی برای رفت و آمد نخواهد داشت و بلکه برخی از امور مالی داخل شهر را نیز دورکاری اجرا می کنند. سایر شهرها نیز می توانند از این مورد الگو برداری کنند و شرایطی را فراهم آورند که حسابداری خود را از راه دور به اجرا درآورند. برخی به اشتباه تصور می کنند که برای حسابداری می بایست حضور پیدا کرد اما اینطور نیست. اما اینکه بعضی از کسب و کارها به دلیل حجم و نوع کارشان شرایط و توان دور کاری ندارند مواردی واضح است اما برخی از شرکت ها به راحتی امور مالی و حسابداری خود را به صورت دورکاری و حتی پاره وقت انجام می دهند. بدین ترتیب هم حسابداری آنها انجام می شود و هم از نظر هزینه حقوق حسابداری به صرفه تر است، زیرا استخدام یک نیروی حسابداری هزینه هایی مانند حق بیمه و اشغال محیط کار به همراه دارد که به عنوان هزینه های پنهان جذب و استخدام محسوب می شوند.

شرکت حسابداری مالی کده به عنوان شرکت حسابداری در تهران شرایطی را فراهم آورده است که خدمات مالی و مالیاتی در تهران و سایر شهرها را اجرایی می کند. شما نیز برای همکاری با یک شرکت حسابداری در تهران می توانید با کارشناسان مالی کده تماس حاصل کنید.

مشاوره مالیاتی

مشاوره مالیاتی

علاوه بر حسابداری که به طور واضح از پیش نیازهای کسب و کارها می باشد، امور مالیاتی شرکت ها و مشاغل نیز از این امر مستثنا نیست. قوانین مالیاتی و تکالیف مالیاتی مربوط به هر شخص حقوقی و حقیقی همیشه وجود دارد و همه کسانی که فعالیت اقتصادی دارند با موضوع مالیات سر و کار دارند. در سال های اخیر در کشور ما قوانین و دستورالعمل های مالیاتی دچار تغییراتی حول محور مالیات ستانی شد. به همین موجب بسیاری از مردم و مودیان نیاز بیشتری به مشاوره مالیاتی پیدا کردند و این امور عادی است که هر کسی بنا بر احتیاط یک مشاور مالی در کنار خود داشته باشد.

موضوع مالیات نیز یک امر تخصصی مانند بسیاری از موارد دیگر است و اگر کسی در آن حوزه به موانعی برخورد کند سعی می کند با متخصص آن حوزه ارتباط برقرار کند. به همین دلیل است که مودیان حقوقی و حقیقی که در موضوع مالیات به چالش کشیده می شوند نیاز به مشاوره مالیاتی دارند. مشاوره مالیاتی توسط کارشناسان و مشاوران مالیاتی ارائه می شود و هر شخص می تواند با توجه به موضوع مورد نظر خود و شرایط حاکم به روش های مختلف مشاوره مالیاتی دریافت کند. مشاوره مالیاتی می تواند از یک مجموعه با شخصیت حقوقی دریافت شود و یا یک نفر با شخصیت حقیقی که تصمیم آن با مدیریت آن کسب و کار است.

روش های دریافت مشاوره مالیاتی معمولا به صورت تلفنی، آنلاین و حضوری است. هر نفر با توجه به شرایط خود و حساسیت در موضوع مالیاتی می تواند روش مورد را انتخاب کند و مشاوره مالیاتی خود را به کمک مشاور مالیاتی دریافت کند. مشاوره مالیاتی تلفنی به صورت تلفنی است و معمولا کمترین هزینه را در پی دارد. مشاوره مالیاتی آنلاین به صورت آنلاین و به کمک اینترنت است که به طور تصویری و صوتی می توان ارتباط برقرار کرد و فایل ها را نیز در بستر اینترنت انتقال داد. مشاوره مالیاتی حضوری نیز که یک روش قدیمی و معمول است و هزینه بیشتری نسبت به سایر روشها دارد و دلیل آن هم زمان بر بودن و هزینه های ایاب و ذهاب مشاور مالیاتی است. شما نیز اگر با قوانین و بخشنامه های مالیاتی آشنا نیستید و نیاز به یک مشاور مالیاتی خبره برای دریافت مشاوره مالیاتی برای کسب و کار خود دارید با کارشناسان و مشاوران مالی و مالیاتی مالی­کده تماس حاصل فرمایید و خدمات مالی و مالیاتی خود را با کیفیت و راندمان بالا دریافت نمایید.

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها