کدخبر: 17087

آنادایز ورق آلومینیوم

ورق آلومینیوم آنادایز شده یک پوششی است که در جریان آن ورق آلومینیوم کیفیت بهتری پیدا می‌کند که کاربردهای متفاوتی دارد.پارسیان آلومینیوم بزرگترین مرکز پخش ورق آلومینیوم می‌باشد.

 

آنادایز ورق آلومینیوم

آنادایز ورق آلومینیوم قوی‌تر و بادوام‌تر از آلومینیوم پایان آسیاب است. فرآیند آنادایز کردن به فولاد اجازه می‌‌دهد تا این ویژگی‌ها را در خود جای دهد. آنادایز کردن شامل یک سیم پیچ یا ورق آلومینیوم است که در حمام اسید شیمیایی قرار می‌‌گیرد. جریان الکتریکی از اسید عبور می‌‌کند و باعث اکسید شدن سطح می‌‌شود. اکسیداسیون یک پوشش قوی بر روی سطح آلومینیوم ایجاد می‌‌کند.

آلومینیوم آنادایز معمولاً در جاهایی یافت می‌‌شود که مواد ممکن است در معرض عناصر قرار گیرند. این ماده همچنین در تجهیزات آشپزخانه مانند قابلمه و تابه یافت می‌‌شود زیرا مواد به طور مساوی گرما را توزیع می‌‌کنند.

خرید ورق آلومینیوم

جهت خرید ورق آلومینیوم و اطلاع از قیمت با شرکت آلومینیوم باقرزاده تماس بگیرید.

قیمت ورق آلومینیوم

ورق آلومینیوم جزء آن دسته از محصولاتی است که با توجه به کیفیت ماده اولیه قیمت گذاری می‌شود. قیمت ورق آلومینیوم 3105 با قیمت ورق آلومینیوم 6061 متفاوت است. تفاوت قیمت ورق آلومینیوم با توجه به ضخامت، وضعیت کلی بازار، قیمت دلار و … مورد بررسی قرار می‌گیرند.

هزینه و کارایی تولید آنادایز ورق آلومینیوم

 • آلومینیوم آنادایز شده تمیز و آماده برای ساخت فوری

 • وزن آلومینیوم آنادایز شده تقریباً 60٪ کمتر از ضد زنگ، برنج و مس است.

 • لایه آندی سه برابر سخت تر از خود آلومینیوم است و مقاومت سایشی طبیعی را فراهم می‌‌کند که در مس، برنج و فولاد ضد زنگ یافت نمی شود. این به معنای آسیب کمتر در حمل و نقل و نصب و دوام بهتر در طول خط است.

 • نسبت مقاومت به وزن ورق آلومینیوم در مقایسه با فلزات دیگر، هزینه کلی کمتری در هر متر مربع را برای مصرف کنندگان فراهم می‌‌کند.

 • ورق های آلومینیومی نیز مقرون به صرفه هستند زیرا تعداد زیادی از آن در جهان وجود دارد. و این تنها فلزی است که 100% قابل بازیافت است و باعث می‌‌شود ردپای محیطی آن در مقایسه با سایر محصولات بسیار کمتر باشد.

 

 

زیبایی و تطبیق پذیری آنادایز ورق آلومینیوم

 • آلومینیوم آنادایز را می‌‌توان به صورت ترمز، رول شکل، مهر و موم شده، حکاکی لیزری، لمینت، سوراخ، جوش، برجسته و غربال ابریشم ساخت.

 • آلومینیوم آنادایز شده را می‌‌توان به هر رنگی در طیف نور مرئی پردازش کرد و با هر نیاز سفارشی مطابقت داشت.

 • فرآیند آندایز کردن سیم پیچ رنگ ثابت را از ابتدا تا انتها و لبه به لبه سیم پیچ آلومینیومی تضمین می‌‌کند.

 • لایه شفاف اکسیدی ظاهر فلزی غنی آلومینیوم را برجسته می‌‌کند و مانند رنگ آن را نمی پوشاند. لایه اکسید آلومینیوم مانند رنگ، پتینه مانند مس، زنگ زدگی مانند فولاد یا آب و هوا مانند برنج، تراشه، پوسته یا پوسته نمی شود.

 • به دلیل فرآیند آنودیزاسیون، ورق آلومینیوم آنادایز شده شما بسیار براق تر از آلومینیوم معمولی ظاهر می‌‌شود.

پایداری و محیط زیست با آنادایز ورق آلومینیوم

 • آلومینیوم فراوان ترین عنصر در پوسته زمین است و 100% قابل بازیافت است.

 • آلومینیوم آنادایز شده و فرآیند آنادایز حاوی هیچ ترکیب آلی فراری نیست.

سبک وزن بودن آنادایز ورق آلومینیوم

آلومینیوم معمولاً به عنوان یک فلز بسیار سبک وزن شناخته می‌‌شود. و در مقایسه با مس، برنج و فولاد ضد زنگ، حتی حدود 60 درصد وزن کمتری دارد.

به دلیل ویژگی های سبک وزن آن، هزینه های حمل و نقل ورق های آلومینیومی بسیار مقرون به صرفه است. و در نتیجه، این هزینه های حمل و نقل آسیب بسیار کمی به سرمایه شما وارد می‌‌کند.

ویژگی های سبک وزن ورق آلومینیوم به حل بی شماری از مسائل طراحی کمک می‌‌کند. مهم نیست که با مسائل معماری یا طراحی کالاهای مصرفی سر و کار دارید، هنگامی که به مواد فلزی سبک نیاز دارید، ورق های آلومینیومی ما همه کاره ترین راه حل‌ها را در اختیار شما قرار می‌‌دهند.

 

ماندگاری آنادایز ورق آلومینیوم

ورق های آلومینیوم آنادایز یکی از سخت ترین و پرکاربردترین محصولات فلزی در بازار هستند.

هنگامی که ورق آلومینیوم آنادایز می‌‌شود، سطح فلز حتی سخت تر از آنچه قبلا بود می‌‌شود. و این به لطف فرآیند آنودیزاسیون است که سطحی را ایجاد می‌‌کند که 3 برابر قوی تر از آلومینیوم استاندارد است.

از آنجایی که فرآیند آنودیزاسیون با اکسیداسیون کنترل شده انجام می‌‌شود، محصول نهایی هرگز دچار آب و هوا یا زنگ زدگی نمی شود.

مزایای آنادایز ورق آلومینیوم

ورق های آلومینیوم آنادایز شده می‌‌توانند با ارائه اندازه های آماده برای استفاده از آلومینیوم آنادایز شده، بر اساس نیازهای شما برای تکمیل محصول، به تسریع فرآیندهای تولید شما کمک کنند.

اگر در حال طراحی یک ساختمان جدید با پانل های آلومینیومی روشن هستید، انتخاب کنید که آن پانل‌ها از قبل به ورق های آلومینیوم آنادایز بریده شوند. به جای اینکه مجبور باشید هر پانل را به صورت جداگانه در محل خود برش دهید و سپس آنها را به محل کار خود ارسال کنید، و سپس برای محافظت از آنها فیلم برداری می‌‌شود، که می‌‌تواند مستقیماً به سایت شما تحویل داده شود.

ما همچنین برای آن دسته از مشاغل حیاتی که بالاترین کیفیت در اولویت است، بسته بندی ورق های خاص طراحی را ارائه می‌‌دهیم. این به حذف مراحل غیر ضروری کمک می‌‌کند و روند تولید و تحویل پروژه معماری شما را تسریع می‌‌بخشد.

سهولت استفاده

ورق های آلومینیوم آنادایز شده برای بسیاری از شرکت‌ها قابل کنترل تر از یک سیم پیچ بزرگ آلومینیوم آنادایز شده است. رسیدگی به آنها آسان تر است، به خصوص اگر شرکت شما قطعات کوچک یا کالاهای مصرفی تولید می‌‌کند. با یک ورق کوچکتر آلومینیوم آنادایز شده، کارمندان می‌‌توانند به راحتی ورق های آنادایز شده را که وارد مرکز شما می‌‌شوند جابجا کرده و مدیریت کنند.

حمل و نقل ساده

آلومینیوم آنادایز شده در حال حاضر 60 درصد سبک تر از سایر فلزات رقیب موجود در بازار است. ورق های آلومینیوم آنادایز شده کوچکتر و سبک تر از یک کویل کامل آلومینیوم آنادایز شده، راحت تر و سریعتر از بسته بندی حجیم بریده شده و برای شما ارسال می‌‌شود. این بدان معناست که زیبایی، عملکرد و دوام آنادایز شده را در هر کجا و هر زمان که به آن نیاز داشته باشید، به دست آورید.

 • آلومینیوم آنادایز شده به دلیل حمام اسید سولفوریک با بار الکتریکی که از آن عبور می‌‌کند، مقاومت در برابر خوردگی و قابلیت پوشیدن را افزایش داده است.

 • آنادایز کردن سطحی به طور طبیعی زیبا ایجاد می‌‌کند و در تعدادی رنگ و پوشش آنادایز موجود است.

 • دوام بالاتری دارد زیرا در برابر فرورفتگی، خط و خش و خوردگی مقاوم است.

کاربردهای معمول آنادایز ورق آلومینیوم

کاربردهای معماری شامل نورپردازی، تزئینات و پانل ها، نورپردازی تزئینی، سخت افزار درب، آینه، مبلمان فضای باز، برنامه های بازی، راه حل های لوازم خانگی، تجهیزات خدمات غذایی و غیره.

کاربرد ورق آلومینیوم

ورق آلومینیوم 1100

کاربردهای معمولی: ظروف حفره‌ای چرخ‌شده، فین استوک، باله‌های مبدل حرارتی، صفحه‌ها و صفحه‌های نام، ظروف پخت و پز، قطعات تزئینی، ظروف هدیه، پرچ‌ها و بازتابنده‌ها

ورق آلومینیوم 2024

کاربردهای معمولی: اتصالات هواپیما، اجزای ساختاری، سخت افزار، چرخ کامیون و قطعات برای صنعت حمل و نقل

ورق آلومینیوم 3003

کاربردهای معمول: مخازن شیمیایی، تریم، مخازن تحت فشار، لوله کشی، قطعات تزئینی

 

 

 

ورق آلومینیوم 5052

کاربردهای معمول: جعبه های شیر، لوله های هیدرولیک، لوازم خانگی، کابینت های آشپزخانه، قایق های کوچک، فریزرهای خانگی، لوله هواپیما، نرده

ورق آلومینیوم 6061

کاربردهای معمول: راهروها، کفپوش، رمپ، کف پل، روکش ترانشه و زهکشی، نیم طبقه، سکو، پله

ورق آلومینیوم 7075

کاربردهای معمولی: هوا فضا، فضاپیما، موشک، کاربردهای دفاعی

تا اینجا سعی کردیم اطلاعات مناسبی در مورد آنادایز ورق آلومینیوم در اختیار شما قرار دهیم در حال حاضر مراکز مختلفی این محصول را تولید و پخش می کنند پیشنهاد ما به شما شرکت آلومینیوم باقرزاده است شما می توانید این محصول را با قیمت مناسب تهیه کنید.

 

برچسب ها : آنادایز ورق آلومینیوم,قیمت ورق آلومینیوم,خرید ورق آلومینیوم,قیمت روز ورق آلومینیوم,آنادایز آلومینیوم,روش آنادایز کردن,قیمت لحظه‌ای آلومینیوم

 

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها