کدخبر: 18189

نوزاد چقدر دستمال کاغذی مصرف می کند؟

 

همانطور که می دانید، محصولات بهداشتی مورد مصرف نوزاد و کودک طی دو دهه اخیر کاملا دگرگون شده و دیگر خبری از شست و شو نیست! همه چیز یکبار مصرف، بسته بندی و استریل شده است. یکی از محصولات بهداشتی مورد استفاده نوزاد و کودک، دستمال کاغذی می باشد، در این مطلب میخواهیم بررسی کنیم که یک نوزاد در طول روز، هفته و ماه چقدر دستمال کاغذی مصرف می کند و راه حل کاهش هزینه ها برای خرید دستمال کاغذی چیست؟

پیشنهاد می کنیم در همین راستا مقاله انتخاب اقتصادی 6 کالایی که هر روز مصرف می کنیم را مطالعه فرمایید؛ حتما بخوانید

 

چرا مصرف دستمال کاغذی نوزاد بالاست؟

جالب است بدانید اکثر نوزادهایی که به دنیا می آیند دارای رفلاکس معده هستند و گوارش آن ها دچار اختلال است. از آنجایی که شیر مادر یا شیر خشک تنها غذای نوزاد محسوب می شوند، نمی توان خیلی جدی این بیماری را درمان کرد و تنها باید با صبر، این مشکل را حل نمود.

ارتباط رفلاکس با مصرف دستمال کاغذی چیست؟

یکی از نشانه های ترش کردگی در نوزادان، کف کردن و حباب های کوچک روی دهان نوزاد است. نوزاد یا کودکی که رفلاکس معده دارد، همواره دچار برگرداندن شیر یا همان شیر ریختن است و این یعنی همیشه یک دستمال باید کنار خود داشته باشید!

حتی نوزادهایی که رفلاکس ندارند هم شیر بالا می آورند و همیشه باید آب دهانشان را پاک کرد؛ بهترین محصول بهداشتی برای چنین کارهایی دستمال کاغذی است!

چرا از دستمال پارچه ای استفاده نکنیم؟

حتما به این فکر افتاده اید که مگر نوزاد دستمال پارچه ای لطیف مخصوص ندارد که مجبور به استفاده از دستمال کاغذی باشیم؟ باید بگوییم که وجود دستمال پارچه ای نرم و لطیف هم یکی از ضروریات در لیست لوازم نوزاد است اما نمی توانید تمام کارهای ذکر شده را با صرفا با استفاده از دستمال پارچه ای انجام دهید.

دستمال پارچه ای قدرت جذب شیر غلیظ را ندارد و با استفاده از آن فقط باعث پخش شد یا به عباریتی ماسیدن خواهید شد. البته که ممکن است دستمال های مخصوص و گران‌قیمتی هم وجود داشته باشد، اما آن ها هم کثیف می شوند و دائما باید پارچه ها را بشویید، در حالی که هر لحظه به آن نیاز خواهید داشت!

17

مصرف روزانه دستمال کاغذی توسط نوزاد

نمی توان متر و معیار دقیقی برای این مورد ارائه کرد، زیرا هر نوزاد شرایط خاص خودش را دارد و هر خانواده هم طبق استانداردهای بهداشتی خودش دستمال کاغذی مصرف می کند.

اما اگر به صورت میانگین در نظر بگیریم، با توجه به فاصله 2 ساعته میان هر وعده شیر (روزی 12 وعده)، روزانه حدود 24 برگ 2 لایه برای هر نوزاد مصرف خواهد شد.

یک برگ برای بالا آوردن های احتمالی و یک برگ برای پاک کردن دور دهان نوزاد در هر وعده.

محاسبه؛ ماهی چقدر، سالی چقدر؟

این را باید در نظر بگیرید که خودتان هم از دستمال کاغذی استفاده می کنید، بنابر این حداقل هفته ای 2 بسته 100 برگ دو لایه مصرف خواهید داشت.

هر ماه 8 الی 10 بسته؛ 1000 برگ 2 لایه

سالی 100 تا 120 بسته؛ 12000 برگ دو لایه

خرید دستمال کاغذی اقتصادی؛ راه حل مناسب

حتما دیده اید که یک سری پک های دستمال کاغذی با بسته بندی نایلونی در بازار وجود دارند، این بسته های اقتصادی به دلیل حجیم بودن تیشو و بسته بندی نایلونی، دارای قیمت ارزان تری نسبت به دستمال کاغذی های جعبه ای می باشند، اما یک ایراد اساسی در انتخاب ان ها وجود دارد و آن چیزی نیست جز برندهای نامرغوب!

در این موقعیت، صرفا وجود یک برگ دستمال برای پاک کردن دست یا بینی مطرح نیست، شما می خواهید دور لب و صورت نوزاد را با آن پاک کنید؛ اینجا قضیه کمی جدی است!

حداقل کاری که می توانید انجام دهید این است که برندهای خیلی ارزان را نخرید و به دنبال کالاهایی در قیمت میانی باشید. در ادامه یک برند مرغوب را به شما معرفی می کنیم که به خوبی نیازهای شما را برطرف خواهد کرد.

18

برند تلما؛ دستمال کاغذی فلکسی حجیم شده و اقتصادی

دستمال کاغذی اقتصادی تلما از آن دست محصولاتی است که سابقه زیادی در بازار ندارند اما بسیار پرقدرت به بازار ورود کرده اند، تلما متعلق به شرکت پاک پارس پرند بوده و در شهر صنعتی رشت تولید می شود.

تولید تلما در رشت باعث شده تا ارسال محصولات برند تلما در استان گیلان رایگان باشد و ساکنین استان بتوانند با سفارش آنلاین دستمال کاغذی اقتصادی تلما، از خدمات پرداخت در محل هم بهره مند شوند.

 

قابلیت جذاب تلما؛ خرید کارتنی با قیمت عمده

علاوه بر کیفیت عالی و استفاده از تیشوی 100% سفید و مرغوب، شما می توانید با جست و جوی عبارت خرید کارتنی دستمال کاغذی اقتصادی تلما با قیمت عمده، از یک تا N کارتن مورد نیاز خود را به صورت آنلاین سفارش دهید و این محصول را با همان قیمیتی بخرید که یک سوپرمارکتی از شرکت پخش خریداری می کند!

19

حرف آخر؛ استراتژی مصرف!

باید این را بدانید که نوزاد منتظر شما نمی ماند، پس باید در نقاط مختلف خانه یک بسته دستمال کاغذی بگذارید تا هر لحظه در دسترستان قرار داشته باشد.

اگر کمی تجربه کسب کنید، قطعا همیشه یک برگ دستمال کاغذی در دست‌تان نگه خواهید داشت تا سرعت عمل خود را افزایش دهید. اگر در لحظه به یک برگ دستمال نیاز داشته باشید و بسته دستمال کاغذی از شما دور باشد، با دستپاچگی مواجه می شوید و ممکن است در این دستپاچگی سلامت نوزاد را به خطر بیاندازید؛ سلامت خانه و زندگی در حضور نوزاد به صورت کلی در خط هست، به طرف دوم زیاد فکر نکنید!

با خرید کارتنی می توانید واسطه ها را حذف کرده و با بالاترین درصد تخفیف، دستمال کاغذی بخرید؛ دستمال کاغذی خراب نمی شود و اگر برای یک سال‌تان هم خرید کنید سود کرده اید.

 

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها