کدخبر: 18268

امداد خودرو میامی

 

خدمات مجموعه امدادخبر در امداد خودرو میامی شامل موارد زیر می باشد:

یدک کش میامی

خودروبر میامی

خودرو سوار میامی

امداد بنزین میامی

امداد باتری کمکی میامی

مکانیک سیار میامی

امداد پنچری میامی

تمامی خدمات بالا و خدمات دیگر این مجموعه به صورت ۲۴ ساعته و در هفت روز هفته  برای شما راننده گرامی قابل عرضه است.

همچنین این خدمات به منظور بقای کسب وکار مجموعه ما با مناسبترین تعرفه و بهترین کیفیت ممکن در اختیار شما قرار دارد. شما می توانید با کمترین هزینه نسبت به تعرفه های مجموعه های  دیگرو با خیالی آسوده از بابت هزینه کرد خود و کیفیت خدمات ، از این امکانات استفاده کنید.

نمایندگی امدادخبر در امداد خودرو میامی ارائه کننده خدمات امدادی در شهرستان میامی در جاده های مواصلاتی منتهی به  این شهر محور های زیر را شامل می شود:

  • محور میامی به شاهرود
  • محور میامی به داورزن
  • محور میامی به بیارجمند
  • محور میامی به جیلان و کلاته خیج
  • محور میامی به جاجرم و گرمه

شهرستان میامی از شهرهای استان سمنان و در مسیر حرم رضوی با قدمت تاریخی و جاذبه های گردشگری و تاریخی فراوان است. شهر میامی از جنوب و غرب با شهرستان شاهرود و از شرق با شهرستان داورزن و از سمت شمال با شهرستان جغتای و گرمه همسایه است. جاده ها و محورهای مواصلاتی این شهرستان مسیر تردد زائران امام هشتم و گردشگران است. ما در مجموعه امدادخبر در نمایندگی امداد خودرو میامی همراه و همگام شما رانندگاه محترم هستیم.

 10

امداد خودرو میامی به شاهرود

امداد خودرو میامی به داورزن

امداد خودرو میامی به بیارجمند

امداد خودرو میامی به جیلان وکلاته خیج

امداد خودرو میامی به جاجرم و گرمه

امداد خودرو میامی به شاهرود

محور میامی به شاهرود که حدود شصت کیلومتر مسافت دارد ، با جاده ای یکطرفه و مطلوب این دو شهر را به هم مرتبط می کند. در مسیر چندین روستا از جمله ارمیان ، قدس و جورانه و همچنین در فاصله بیست کیلومتری شهر میامی ، جایگاه بنزین و گاز CNG وجود دارد.

 برای رفاه حال شما راننده گرامی در صورت نیاز به خدمات امدادی در این مسیر، با امدادگران امدادخبر در امداد خودرو میامی و یا امداد گران ما در امداد خودرو شاهرود  تماس بگیرید و کمک بخواهید.

امداد خودرو میامی به داورزن

این محور مسیری صدو بیست کیلومتری تا داورزن است که مسیر زائران امام هشتم می باشد. مجتمع رفاهی امام جواد در پانزده کیلومتری شهر میامی دارای جایگاه بنزین و CNG  و در چهل کیلومتری این شهر مجتمع کاروانسرای میاندشت که بزرگترین کاروانسرای ایران است جانمایی شده است.

در هفتاد کیلومتری میامی روستای عباس آباد و کاروانسرای عباسی و در ادامه مسیر،  کاهک و در آخر داورزن است. مسیر کاملا یکطرفه می باشد و امکانات رفاهی هم همانطور که ذکر شد، نسبتا وجود دارد.

در صورت بروز هرگونه ایراد در خودروی خود می توانید با امدادگران ما در امداد خودرو میامی و یا امداد خودرو سبزوار تماس حاصل فرمائید.

امداد خودرو میامی به بیارجمند

این محور به منطقه حفاظت شده خارتوران و بردسکن و کاشمه می رسد.  جاده دوطرفه  و زیستگاه یوزپلنگ ایرانی و گورخر ایرانی است.

حدود دوازده کیلومتر که از میامی به سمت داورزن خارج شویم ، از دست راست جاده به سمت بیارجمند میرویم و بعد از پنجاه کیلومتر از میامی به بیارجمند می رسیم. در این مسیر منطقه رضا آباد که جنبه توریستی و بیابان گردی دارد و پاسگاه پلیس گرماب را داریم.

 در صورت نیاز به امدادگر در این مسیر با امدادگران امدادخبر در نمایندگی امداد خودرو میامی تماس بگیرید.

11

امداد خودرو میامی به جیلان وکلاته خیج

این محور که حدود پنج کیلومتر آسفالت و حدود بیست کیلومتر خاکی است و مسیر به سمت آزادشهر، حدود شصت کیلومتر نزدیکتر می شود.  مسیر برای کامیون ها نامناسب و خودروهای سواری نیز امکان تردد در روشنایی روز  دارند.

امداد خودرو میامی به جاجرم و گرمه

این محور که به کالپوش نیز می رسد و ازمیامی تا کالپوش حدود صد وبیست کیلومتر حوزه میامی است. تا بیست و پنج کیلومتر جاده یکطرفه  و به بعد دوطرفه است. در روستای کوهان جایگاه پمپ بنزین وجود دارد و در کیلومتر هشتاد به سه راهی می رسیم که ازیکسوبه گرمه جاجرم و از سوی دیگر به کالپوش و از آنجا هم به مینودشت و گالیکش می رسد. مابین راه سوداغلن ، دشت شقایق ها و جنگل های زیبا به سمت مینودشت و گالیکش مسیر داریم.

امداد خودرو میامی سعی دارد  تا با بهره گیری توامان از تجربه کارآمد، مهارت تخصصی و تعهد کاری، خدمت رسانی به کلیه هموطنان محترمی که نیازمند به خدمات امدادی شهری و همچنینی خدمات امدادی جاده ای هستند و از طرفی قصد استفاده از خددمات مجموعه امدادخبر در نمایندگی امداد خودرو میامی را دارند، فراهم سازد.

تمام تلاش ما این است تا کیفیت برتر خدمات امدادی و تعهد کاری مجموعه خود را در عمل به شما ثابت کنیم.

امداد خودرو میامی در هر لحظه برای اعزام امدادگر به هر مختصات جغرافیایی آماده است.

برای درخواست امداد از امدادگران ما در امداد خودرو میامی با شماره ۰۹۱۱۴۹۸۹۰۵۵ تماس حاصل فرمایید.

 

 

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها