کدخبر: 19184

کارگر خانم برای نظافت منزل تهران

 

در تهران اغلب برای نظافت منزل از نظافتچیان خانم استفاده می کنند. زیرا خانم ها صبر و حوصله بیشتری دارند و با سلیقه بیشتری کار را انجام می دهند. کارگر خانم برای نظافت منزل تهران به خوبی می داند که به چه طریقی خدمات خود را ارائه دهد. البته این تنها دلیل استخدام نیروی خدماتی خانم نیست. معمولا خانم خانه در هنگام حضور نظافتچی آقا معذب است ولی با خانم ها احساس راحتی بیشتری خواهد کرد. در نتیجه تمامی مزایا به نفع نظافتچیان خانم است و از این رو درخواست برای استخدام نظافتچی خانم از سوی شرکت ها نیز بیشتر می باشد.

 

استخدام نظافتچی خانم

بسیاری از افراد بر این باورند که نظافت خانه توسط نظافتچی اتلاف هزینه است و نیروهای خدماتی نمی تواند با دلسوزی کار را انجام دهد. ولی در مقابل افراد زیادی نظافت خانه را امری بسیار حرفه ای می دانند و این کار را به افراد ماهر می سپارند. استخدام نظافتچی خانم به شما کمک می کند که در زمان خود صرفه جویی کنید. ولی نیروی خدماتی خانم از کجا پیدا کنیم؟ پیدا کردن نظافتچی خانم کار راحتی نیست و برای پیدا کردن فردی مطمئن باید به مراکز معتبر نیز مراجعه کرد. شرکت نظافتی تیک شهر می تواند بهترین نظافتچی خانم را در اختیار شما عزیزان قرار دهد.

استخدام کارگر نظافتی خانم در تهران

شهر تهران جمعیت بالایی دارد و کمتر فردی می تواند آشنایی را برای نظافت خانه پیدا کند. شما نظافت خانه را به چه کسی می سپارید؟ شرکت های نظافتی به صورت رسمی و همراه با مجوز فعالیت می کنند. به همین دلیل تمامی نظافتچیان این شرکت نیز تایید شده می باشند. اگر شما نیز در کلان شهر تهران زندگی می کنید و دغدغه استخدام نظافتچی خانم را دارید تنها کافیست با تیک شهر تماس بگیرید. این شرکت نیروهای مورد نیاز را به آدرس شما اعزام خواهد کرد.

قوانین استخدام نظافتچی خانم

کارگر خانم برای نظافت منزل تهران یک سری قوانین دارد که عبارت است از:

 • برخورد مناسب و حرفه ای
 • ظاهری آراسته و مرتب
 • بر تن داشتن لباس فرم مناسب
 • امانت داری و حرف شنوی
 • رعایت سکوت و عدم طرح سوال بیجا

نظافت آشپزخانه با کارگر نظافتی خانم

آشپزخانه یکی از مکان های محبوب و مورد علاقه خانم ها می باشد. بنابراین یک کارگر خانم می تواند با عشق و علاقه آشپزخانه را تمیز کند. شما برای نظافت آشپزخانه از کجا شروع می کنید؟ جهت نظافت اصولی و دقیق آشپزخانه باید برای نظافت برنامه ریزی داشته باشید. برای این که سرعت شستشوی آشپزخانه افزایش یابد، ابتدا باید ظرف ها را شسته و داخل کابینت قرار دهید. سپس دیوارها و کابینت ها را تمیز کردن و در نهایت کار را به تی کشیدن کفپوش آشپزخانه کار را به پایان برسانید. در نتیجه همیشه باید کار را به کاردان سپرد تا بهترین نتیجه را به همراه داشته باشد.

4

هزینه کارگر خانم

هزینه نظافت خانه و ساختمان به جنسیت ربطی ندارد و نمی توان ملاکی را برای تعیین هزینه تمیزکاری تعیین کرد. شما از طریق تماس با شرکت های نظافتی می توانید نرخ نظافت را استعلام نمایید. ولی این قیمت ها با یکدیگر متفاوت هستند و هر شرکتی به صورت تقریبی هزینه ای را برای مشتریان برآورد می کند. معمولا دستمزد نظافتچیان خانم به صورت ساعتی محاسبه می گردد. بنابراین هر چه خانه شما ابعاد بیشتری داشته و آلوده تر باشد، باید هزینه بیشتری برای تمیز کردن آن پرداخت کنید. شرکت نظافتی تیک شهر می تواند از طریق تماس تلفنی لیست قیمت خدمات خود را در اختیار مشتریان قرار دهد.

مزایای کارگر نظافت خانم

کارگر خانم برای نظافت منزل تهران مزایای متعددی دارد که از جمله این مزایا به شرح زیر می باشد:

 • کارگر خانم حساسیت بالایی نسبت به کار خود دارد و با دلسوزی بالایی پروسه نظافت را انجام می دهد.
 • تمیز کردن خانه توسط نظافتچیان خانم با آداب و رسوم خاصی انجام می شود و از استاندارد بالایی برخوردار می باشد.
 • انجام ظریف کاری خانه یکی از کارهایی است که خانم ها در آن تخصص بسیار بالایی دارند.
 • نظافتچیان خانم خوش برخورد هستند و با تواضع و احترام با کارفرما رفتار می کنند.
 • اعزام نظافتچی خانم برای تمیز کردن خانه احساس راحتی بیشتری به خانم خانه می دهد.
 • تجربه و تخصص نظافتچیان خانم به شما کمک می کند که خانه ای تمیز و عاری از هر گونه آلودگی داشته باشید.

5

پذیرایی از مهمان ها با کارگر خانم

یکی از مهم ترین مزایای نظافتچیان خانم، پذیرایی از مهمان ها می باشد. در واقع پذیرایی از مهمان ها آداب خاصی دارد که خانم ها در آن تخصصی تر عمل می کنند. معمولا شرکت های نظافتی افراد خاصی را برای رسیدگی به مهمان ها اعزام می نمایند. این افراد آموزش دیده هستند و می دانند که چگونه باید با مهمان ها برخورد کنند. اگر شما نیز به تازگی مراسمی پیش روی دارید، قطعا برای پذیرایی از مهمان ها به خدمات شرکت نظافتی تیک شهر نیاز پیدا خواهید کرد. در این صورت گوشی همراه خود را برداشته و با تیک شهر تماس بگیرید تا نیروها به سرعت به محل اعزام گردند.

سرعت خدمت رسانی خدمه های خانم

بسیاری از افراد گمان می کنند که نظافتچیان آقا به دلیل توانایی های جسمانی می توانند سریع تر محیط را نظافت کنند. ولی تجربه و تخصص نظافتچیان خانم را نباید در این امر نادیده گرفت. خانم ها از همان دوران کودکی خود با آداب و رسوم نظافت آشنا می شوند و در بزرگی به خوبی می توانند آموخته های خود را پیاده کنند. برای افزایش سرعت نظافت نیازی به زور و بازو نیست. بلکه تسلط بر ترفند و اصول نظافت سرعت نظافت را چندین برابر خواهد کرد. نیرو نظافت منزل تیک شهر ترفند های نظافت را آموزش دیده اند و به خوبی می توانند به این امر تسریع بخشند. در نتیجه برای اعزام سریع ترین نظافتچی با تیک شهر تماس بگیرید.

 

ارسال نظر: