کدخبر: 5006

راز کسب و کار آنلاین خودتو با سندبادسل رونق بده!!

همان‌طور که می‌دانید در حال حاضر، درپلتفرم های اینترنتی عمده فروشی آنلاین گسترش قابل‌ توجهی پیدا کرده‌ است. در شرایط فعلی، بسیاری از افراد و صاحبان مشاغل سعی می‌کنند علاوه‌ بر دنبال کردن کسب و کار خرید و فروش عمده خود به‌ صورت سنتی، در فضای اینترنت و مجازی مثل ایسنتاگرام  نیز فعالیت کنند و کسب و کار جدید خود را توسعه دهند. اما مجموعه عوامل و دلایلی وجود دارند که باعث عدم موفقیت در کسب و کارهای  مجازی می‌گردند. این دلایل باعث می‌شود تا افراد نتوانند کسب و کار اینترنتی خود را آغاز نمایند.

 لازم است بدانید که برخی از موانع موفقیت در کسب و کار آنلاین موانع درونی از قبیل ترس از شکست، نداشتن انگیزه و هدف، نداشتن برنامه ریزی و….. هستند و برخی از این موانع، مربوط به روش‌هایی می‌شوند که شما برای توسعه کسب و کار خود انتخاب می‌کنید.

خرید و فروش عمده

 

ترس از شکست

همان‌طور که می‌دانید یکی از مهم‌ترین موانع برای شروع هر کسب و کاری، احساس ترس از شکست است. بسیاری از افراد، کسب و کاری را آغاز نمی‌کنند؛ چرا که از شکست خوردن در این مسیر، احساس ترس و واهمه دارند. این احساس در هنگام شروع یک فعالیت آنلاین نیز به مانعی جدی در راستای موفقیت تبدیل می‌شود. لازم است این نکته را در نظر داشته باشید که تا زمانی‌که با احساس ترس خود مبارزه نکنید و آن را پشت سر نگذارید نمی‌توانید هیچ کسب و کاری را برای خود راه‌اندازی نمایید.

این ترس در بسیاری از مواقع، خود را به شکل ترس از دست دادن سرمایه نشان می‌دهد. هرچند این ترس از جمله ترس‌های طبیعی در تمامی انسان‌ها است. اما شروع یک کسب و کار را با عدم موفقیت مواجه می‌سازد. در حقیقت، در چنین شرایطی لازم است قدرت خطرپذیری و ریسک را در خود تقویت کنید. چراکه یکی از ویژگی‌های بسیار مهم در افراد موفق، عدم ترس، وجود شجاعت و قدرت خطرپذیری است.

نداشتن انگیزه

یکی دیگر از موانع موفقیت در کسب و کار آنلاین، نداشتن انگیزه کافی است. در حالت کلی می‌توان گفت انسان‌هایی که دارای هیچ‌گونه انگیزه‌ای برای راه‌اندازی یک فعالیت کاری و یا پیگیری آن، نیستند نمی‌توانند در این مسیر طولانی به موفقیت دست پیدا کنند. بنابراین پیش‌از هر اقدامی و پس‌ از پشت سر گذاشتن ترس‌ها و واهمه‌های خود، لازم است انگیزه بیشتری را در خود تقویت کنید و با انگیزه کافی به این میدان رقابت وارد شوید.

ترس از دنیای رقابت

در شروع یک کسب و کار، برخی از ترس‌ها طبیعی هستند. مانند داشتن ترس از رقبای کاری. در هر حال این نکته حائز اهمیت است که در فضای اینترنت، تعداد زیادی رقیب برای کسب و کار شما وجود دارد. بنابراین پس‌ از راه‌اندازی فعالیت خود، لازم است به رقابت با این کسب‌ و کارها فکر کنید. اما این احساس رقابت، نباید به مانعی برای توسعه و رشد کسب‌ و کار شما منجر گردد.

خرید و فروش عمده

 

سوءظن و بدگمانی

یکی دیگر از موانع موفقیت در کسب و کار آنلاین، سوءظن و بدگمانی در افرادی است که قصد راه‌اندازی این نوع از کسب‌ و کارها را دارند. این امکان وجود دارد که شما در هنگام راه‌اندازی کسب و کارتان با برخی از افراد مشورت کنید. اما مشورت در تمامی موارد نمی‌تواند شما را به‌ درستی راهنمایی کند.

چراکه مشورت کردن باید با افرادی صورت بگیرد که در انجام یک کار به اندازه‌ کافی تبحر و تخصص دارند و از طرف دیگر از همه کس و همه‌چیز احساس ناامیدی و یأس ندارند. در صورتی‌ که مشورت شما با افراد ناامید و بدبین و بدگمان باشد موجب ایجاد شک و تردید در راه‌اندازی کسب و کار شما خواهد شد.

نداشتن برنامه‌ریزی دقیق

پس‌ از در نظر گرفتن هدف خود از ارائه یک محصول و یا خدمت در عرصه اینترنت، لازم است برای آن، برنامه‌ریزی کنید. برنامه‌ریزی شما لازم است دارای زمان و چهارچوب مشخص بلندمدت، کوتاه‌مدت و میان‌مدت باشد. لازم است به‌ طور دقیق بدانید که قرار است با سپری شدن یک محدوده زمانی مشخص، به کدام یک از اهدافتان دست پیدا کنید. بسیاری از افراد تنها هدف خود را کسب سود در نظر می‌گیرند. این هدف، یک هدف بلندمدت است. بنابراین نیاز است این هدف بلندمدت خود را به اهداف کوتاه‌مدت و میان‌مدت تقسیم کنید و برای دستیابی به هر یک از اهداف خود استراتژی و برنامه‌ریزی دقیقی را در نظر بگیرید.

خرید و فروش عمده

 

استفاده از روش‌ها و شیوه‌های غلط برای کسب سود

یکی از موانع موفقیت در کسب و کار آنلاین استفاده از روش‌ها و شیوه‌های غلط تبلیغاتی برای کسب سود و درآمد است. لازم است بدانید که بسیاری از کسب‌ و کارهای آنلاین برای شروع کار خود، به سراغ روش‌های اشتباه در تبلیغات می‌روند و یا از سایت‌های کلیکی استفاده می‌کنند. 

 نکته قابل‌ ذکر این است که به‌ کارگیری این نوع از روش‌ها نه‌ تنها برای شما سودی به‌ همراه نخواهد داشت بلکه اعتبار نام و عنوان تجاری و برند شما را نیز زیر سوال خواهد برد. لازم است این نکته را در نظر داشته باشید که در صورتی‌ که شما بتوانید یک وب‌سایت و یا کسب و کار معتبر برای خود راه‌اندازی کنید بسیاری از افراد و مخاطبان به سراغتان خواهند آمد. پس بیشترین زمان خود را صرف به دست آوردن اعتبار کنید.

بسیاری از افراد برای شروع  خرید عمده به سراغ کارهای کاذب می‌روند. برای نمونه در حال حاضر کسب و کارهائی رواج پیدا کرده‌ است که شما می‌توانید در ازای عضو کردن یک نفر در یک وب‌سایت، مبلغی را به‌ عنوان پورسانت دریافت کنید و یا در نظرسنجی‌های آنلاین شرکت کنید تا از این طریق به درآمد دست پیدا کنید.

لازم به ذکر است که استفاده از این روش‌ها برای کسب درآمد اینترنتی و آنلاین، صحیح نیست. چراکه این روش‌ها  نمی‌توانند در طولانی‌ مدت به سوددهی شما منجر گردند.

سندبادسل

سندبادسل عنوان یک وب‌سایت فروشگاهی و یا یک پلتفرم است که به منظور تجارت الکترونیک عمده و آنلاین طراحی شده‌ است. طراحان و توسعه دهندگان این مجموعه آنلاین، قصد دارند به تجارت الکترونیکی و اینترنتی در سراسر جهان اقدام نمایند. لازم است بدانید که این وب‌سایت می‌تواند تولید کنندگان مختلف ایرانی را به خریداران عمده محصولات و صنایع مختلف در سراسر نقاط جهان مرتبط سازد و از این طریق به رشد کسب و کار آن‌ها کمک کند.

از جمله اهداف تاسیس و راه‌اندازی این پلتفرم می‌توان به رونق‌ بخشی به تولید داخل، رشد تولید کنندگان ایرانی، تسهیل تجارت بین‌المللی به‌ ویژه خرید عمده محصولات و فروش عمده آن‌ها و… اشاره کرد.

عضویت رایگان، امکان مقایسه قیمت‌های محصولات به‌ صورت عمده، خرید دست‌ اول و بدون هیچ‌ گونه واسطه از تولیدکننده به مصرف‌کننده، خرید بدون محدودیت زمانی و مکانی، صرف زمانی بسیار کم برای خرید، آموزش موضوعات مختلف در حیطه کسب‌ و کارهای آنلاین و… از جمله خدمات این وب‌سایت به شمار می‌رود.

با استفاده از این پلتفرم فروشگاهی و آنلاین، تولیدکنندگان داخلی می‌توانند فرصت‌های فروش بیشتری را در سطوح بین‌المللی و ملی به دست آورند و خریداران محصولات مختلف نیز قادر خواهند بود به‌ راحتی به محصولات مورد نظر خود با قیمت‌هایی مناسب و  بدون واسطه دست پیدا کنند.

"سندبادسل بزرگترین بستر عمده فروشی آنلاین ، سریع ترین راه پیدا کردن تولید کننده ها و تامین‌کننده های کالاهای عمده فقط تو سندبادسل ممکنه!!  "

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها