کدخبر: 143

استخدام جدید آموزش و پرورش شروع شد+شرایط

وزیر آموزش و پرورش از استخدام ۲۵ هزار معلم غیر رسمی خبر داد و گفت که همه معلمان مشمول استخدام در آموزش و پرورش جذب خواهند شد که بخشی از این استخدام امسال و بخشی نیز در سال آینده انجام خواهد شد.

محسن حاجی میرزایی گفت: طبق دستورالعملی که به همه ادارات آموزش و پرورش استان‌ها ابلاغ شده استفاده از بخاری نفتی در مناطق گاز رسانی شده ممنوع است.

وی افزود: در قانون بودجه سال آینده انعقاد قرارداد بین وزارت آموزش و پرورش و وزارت نفت و سازمان برنامه و بودجه برای تکمیل طرح جمع آوری بخاری‌های غیر استاندارد در نظر گرفته شده است. قرارداد ادارات آموزش و پرورش استان‌ها بسته شده و اعتبارات لازم برای اجرای طرح نیز قرار است به زودی از طرف وزارت نفت اختصاص یابد.

حاجی میرزایی از استخدام ۲۵ هزار معلم غیر رسمی خبر داد و افزود: همه معلمان مشمول استخدام در آموزش و پرورش جذب خواهند شد که بخشی از این استخدام امسال و بخشی نیز در سال آینده انجام خواهد شد.

وی تاکید کرد: مربیان پیش دبستانی، معلمان حق التدریس، آموزشیاران نهضت سوادآموری و معلمان خرید خدماتی مشمول استخدام به استخدام آموزش و پرورش در خواهند آمد و برای بقیه معلمان نیز از سازمان امور اداری و استخدامی ردیف استخدامی درخواست کرده ایم. مراحل استخدام این معلمان انجام شده است و این معلمان باید دوره یک ساله آموزشی را در دانشگاه فرهنگیان طی کنند.

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها