کدخبر: 159

قیمت سکه وارد جهت جدیدی شد/پیش بینی جدید قیمت سکه

در شرایطی که قیمت دلار در کانال ۲۳ قرار دارد و قیمت طلا در کانال ۱۹۷۰ رشد کرد معامله گران برای امروز چه پیش بینی از قیمت سکه دارند؟​

قیمت سکه در بازار امروز کاهش یافت. قیمت سکه دربازار امروز اعلام شد. قیمت سکه برخلاف هفته‌های قبل از روزهای قبل نزولی شده است. قیمت سکه  همچنان دربازار کاهش قیمت را تجربه می کند. آخرین  قیمت سکه  امروز را در ادامه مشاهده کنید.

دیروز سکه حمایت ۱۰ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان را حفظ کرد. این مساله، امیدواری معامله گران برای برگشت سکه به جاده افزایشی را بالا برد. در کنار این، گفته می شد که دیشب در معاملات پشت خطی، فلز گران بهای داخلی در مقاطعی بالای محدوده ۱۰ میلیون و۳۰۰ هزار تومان نوسان کرده است. این موضوع نیز برای افزایشی های بازار نویدبخش بود. عامل سومی که می تواند سکه را به سوی رشد بیشتر قیمت هدایت کند، برگشت دلار به بالای مرز ۲۴ هزار تومانی است. دیشب دلار تا حدی به مرز ۲۴ هزار تومانی نزدیک شد.

مساله دلار برای سکه بازان

به گفته فعالان بازار سکه، در صورتی که اسکناس آمریکایی به بالای مرز ۲۴ هزار تومانی برنگردد، فلز گران بهای داخلی توانایی زیادی برای صعود نخواهد داشت. از نگاه آن ها، اگر دلار امروز در جهت کاهشی حرکت کند، سکه بار دیگر خطر از دست دادن حمایت ۱۰ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان را حس خواهد کرد. تحلیل گران فنی در روزهای اخیر بارها عنوان کرده اند که فلز گران بهای داخلی با نزول به زیر محدوده ۱۰ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان، ممکن است با افزایش بیشتر فروش ها مواجه شود و به سوی حمایت ۹ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان حرکت کند.

در کنار این، روند بازار اونس طلا نیز برای سکه بازان از اهمیت زیادی برخوردار است. در صورتی که طلا به حرکت کاهشی خود ادامه دهد و حمایت هزار و ۷۴۰ دلاری را از دست بدهد، ارزش ذاتی سکه پایین تر خواهد رفت و کار برای رشد فلز گران بهای داخلی دشوار خواهد شد. تا بعدازظهر دیروز هم چنان ارزش ذاتی سکه زیر ۱۰ میلیون تومان بود.

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها