کدخبر: 159

قیمت سکه افزایش یافت/ رقم جدید امروز اعلام شد

بالا رفتن ارزش ذاتی سکه و مثبت ماندن حباب، نشانه های افزایشی را به بازار فلز گران بهای داخلی مخابره کرده اند. با این حال، در صورتی که جهت صعودی دلار عوض شود، سکه نیز از فاز صعودی خارج خواهد شد.

قیمت سکه در بازار امروز کاهش یافت. قیمت سکه دربازار امروز اعلام شد. قیمت سکه برخلاف هفته‌های قبل از روزهای قبل نزولی شده است. قیمت سکه  همچنان دربازار کاهش قیمت را تجربه می کند. آخرین  قیمت سکه  امروز را در ادامه مشاهده کنید.

ارزش ذاتی سکه نه تنها بالای مرز ۱۰ میلیون تومانی باقی ماند که به بالای محدوده ۱۰ میلیون و ۱۰۰ هزار تومانی نفوذ کرد. افزایش ارزش ذاتی، امیدواری شماری از معامله گران به ادامه روند صعودی سکه را بیشتر کرد. در روزهای قبل، قیمت دلار و طلای جهانی به اندازه ای دچار نزول شده بود که ارزش واقعی فلز گران بهای داخلی حتی به محدوده ۹ میلیون و ۸۰۰ هزار تومانی ریزش کرده بود. بالا رفتن ارزش ذاتی تا حدی خبر از تغییر جنس انتظارات بازیگران سکه دارد.

حباب سکه مثبت باقی مانده و در حال نوسان بالای محدوده ۲ درصدی است. برخی از معامله گران اعتقاد دارند که حباب مثبت سکه در شرایط فعلی، تایید کننده وجود انتظارات افزایشی در بازار است. به نظر می رسد سکه بازان انتظار دارند که طی روزهای آتی، قیمت اونس طلا و دلار در سطوح بالاتری قرار بگیرد و به انتظار رشد قیمت ها رفته اند. با این حال در صورتی که دلار بالای محدوده ۲۴ هزار و۲۰۰ تومانی باقی نماند، سمت و سوی انتظارات در بازار سکه نیز عوض خواهد شد.

قیمت سکه دیشب توانسته بود خود را بالای محدوده ۱۰ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان حفظ کند و در صورتی که امروز به بالای محدوده ۱۰ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان نفوذ کند،‌ افزایش بیشتری را نیز تجربه خواهد کرد

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها