کدخبر: 159

ورق برگشت؛ قیمت سکه در کانال 11 میلیونی

هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید در بازار تهران امروز (دوشنبه، ۱۱ اسفندماه) با افزایش ۱۹۰ هزار تومانی نسبت به روز کاری گذشته ۱۱ میلیون و ۲۱۰ هزار تومان معامله شد.

قیمت سکه در بازار امروز کاهش یافت. قیمت سکه دربازار امروز اعلام شد. قیمت سکه برخلاف هفته‌های قبل از روزهای قبل نزولی شده است. قیمت سکه  همچنان دربازار کاهش قیمت را تجربه می کند. آخرین  قیمت سکه  امروز را در ادامه مشاهده کنید.قیمت سکه

ارزش هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید به ۱۱ میلیون و ۲۱۰ هزار تومان رسید و سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم نیز ۱۰ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان معامله شد.

همچنین امروز نیم‌سکه بهار آزادی ۶ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان، ربع سکه چهار میلیون  تومان و سکه یک گرمی هم ۲ میلیون و ۳۵۰ هزار تومان قیمت خورد.

سکه و طلا طی یک ماه گذشته چقدر سود داد؟

علاوه بر این، در بازار طلا نیز نرخ هر گرم طلای ۱۸ عیار به یک میلیون و ۸۴ هزار تومان و هر مثقال طلا به چهار میلیون و ۷۰۰ هزار تومان رسید. اونس جهانی طلا نیز امروز یک‌هزار و ۷۴۵ دلار و ۵۶ سنت فروخته شد.

قیمت سکه از ۳۰ دی‌ماه تا چند هفته گذشته در کانال ۱۰ میلیون تومانی در نوسان قرار داشت، اما به‌تدریج رشد کرد. بررسی‌ها نشان می‌دهد در روزهای گذشته قیمت سکه و طلا متاثر از بازار ارز روند صعودی داشته است.

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها