کدخبر: 176

عملکرد هفتگی سهام عدالت در هفته اول اردیبهشت؛ روند صعودی سهام عدالت آغاز شد؟

در جریان معاملات هفته اول اردیبهشت ماه ۱۴۰۰ در سه روز پایانی ارزش سبد سهام عدالت ۵۳۲ هزار تومانی افزایش یافت و به ۱۰ میلیون ۵۸۰ هزار تومان رسید.

سهام عدالت صفحه ای در فضای مجازی ندارد. سهام عدالت مختص به قشر خاصی نمی باشد.سهام عدالت در زمان دولت احمدی نژاد برای مردم در نظر گرفته شد.سهام عدالت در ابتدا سهم 1000000 میلیون تومانی بود که با گذشت زمان تبدیل به 500 واحد سهم شد. سهام عدالت در ابتدا قابل فروش نبود.

سهام عدالت

در جریان معاملات هفتگی، ارزش سبد سهام عدالت در سه روز پایانی هفته روند افزایشی داشت. ارزش سبد سهام عدالت ۵۳۲ هزار تومانی در مجموع در پایان هفته اول اردیبهشت ماه ۱۴۰۰ با رشدی ۱۳ درصدی نسبت به هفته گذشته به ۱۰ میلیون و ۵۸۰ هزار تومان رسید.

با توجه به عملکرد این هفته بازار سرمایه از اواسط هفته عمده نمادها مثبت بودند و صف‌های فروش کوتاه شدند. همچنین روند مثبت بازار باعث شد تا بسیاری از نمادهای سبد سهام عدالت مثبت و متعادل شوند.

این هفته بازار سرمایه تحت تاثیر جلسه گروه اقتصادی دولت و رئیس سازمان بورس، فروش اوراق اختیار فروش تبعی و تزریق نقدینگی به بازار از سوی سهامداران متعادل به پایان رسید و ارزش سبد سهام عدالت هم متاثر از این عوامل افزایشی و صعودی بود. حال باید دید با توجه به این روند صعودی، فروش سهام عدالت مجددا از سر گرفته خواهد شد یا خیر؟

سهام عدالت

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها